середа, 22 лютого 2006 19:38

Метро протягнуть у Бровари

На минулому тижні мерія Броварів виділила 200 тис. грн на експертні та проектні роботи для будівництва метро і двох тролейбусних ліній, які б з"єднали райцентр із Києвом.

— Дозвіл на реалізацію цих проектів з Києва ми вже отримали і в минулу середу підписали з Олександром Омельченком відповідний документ, — сказав мер Броварів Віктор Антоненко.

За попередніми даними, лінія метро буде наземною і з"єднає станцію "Лісова" з околицею Броварів у районі воєнкомату. Довжина лінії — 6,86 км, орієнтовна вартість 1 км — понад 30 млн грн.

Будівництво метро вигідно броварчанам, які щодня приїжджають до Києва на роботу. Дехто з киян від такої перспективи не у захваті, бо червона лінія метро зараз дуже перевантажена. Тим, хто живе біля станції Лівобережна, часто, прямуючи до центру, доводиться спершу їхати назад до Чернігівської, аби зайти до вагона.

Зараз ви читаєте новину «Метро протягнуть у Бровари». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути