На травневі свята у столичному метрополітені завершили експеримент, де брали участь діти. Нині на Сирецько-Печерській лінії курсує лише один потяг, де вони оголошують станції.
— Більшість відгуків про нововведення в метро були негативними. Позитивних нарахували кілька. Тому відмовилися від експерименту. Тим пасажирам, кому подобаються дитячі голоси, залишили один потяг, — розповідає "ГПУ" Надія Шумак, прес-секретар метрополітену.
Жінка вважає: ідея, аби станції оголошували діти, хороша. Та втілили її непрофесійно. Плівку із записаними дитячими голосами підприємству привіз Олександр Дяченко. Надія Шумак не знає, чим він займається. Чоловік сам звернувся до метро, запропонував записати дитячі голоси.
— Ми поставили те, що нам запропонували, не прослухавши остаточного варіанту. Виявилося, що є неприємні інтонації. Хтось із дітей "ковтав" звуки, — каже Шумак.
— Звучат мёртво. Это идеальное срежиссированное произношение, но звучит неестественно. Интонация отличника, читающего на уроке стих про Родину, — такими були відгуки людей, які обговорювали ескперимент у підземці на інтернет-форумах.
Діти з Чернівців віком 8–12 років розпочали оголошувати станції столичного метрополітену у квітні. Керівництво метро пішло на цей експеримент, аби зменшити стресові навантаження на пасажирів під час поїздок і запобігти самогубствам у підземці.
Коментарі