Після подорожі до Києва американська тревел-блогер і журналістка Брієнні Вілсон назвала його "столицею Східної Європи, яку обов'язково потрібно відвідати".
Про це вона пише у своєму матеріалі, опублікованому виданням Forbes.
"Враховуючи нещодавні революції, триваюче протистояння з Росією та, скажемо чесно, холодну погоду, Київ був місцем, яке захоплювало мене як журналіста, але я ніколи не була впевнена, що хочу його відвідати. Не кажучи вже про те, щоб рекламувати кому-небудь ще. Але я була неправа. І не знадобилося багато часу, щоб це з'ясувати", – пояснила журналістка.
Так, особливо їй сподобались столичні художні та соціальні проекти. Зокрема, ресторан Urban Space 500, який фінансували 500 спонсорів. Тепер увесь прибуток заклад направляє на допомогу соціальним проектам і стартапам для розвитку міста.
"Або The Naked room gallery – простір, де демонструють свої роботи місцеві художники. Крім того, протягом дня галерея працює як кафе, а вночі перетворюється на секретний винний бар. Так що це кращий спосіб зануритися в локальну арт-сцену", – написала автор.
За її словами, київський Поділ схожий на район Нью-Йорка Бруклін своєї вальяжністю та чудовими місцями для відпочинку.
"Поділ – найбільш модний район міста, і для цього є всі підстави. Перебуваючи у цьому районі, який самі місцеві жителі називають "старим містом", далеко від шуму і суєти Хрещатика – головної вулиці Києва, розумієш, що Поділ більше схожий на Бруклін. Він такий же спокійний, із безліччю відмінних закладів, добре одягненим і крутим натовпом людей навколо", – підкреслила блогер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фотограф показав реалії Києва
Вона додала, що коктейльна карта та барна культура Києва може задовольнити запити найбільш вимогливої публіки.
"Ходять чутки, що є навіть секретний "зал тільки для барменів", який відкривається о другій ночі, і до нього можуть ходити лише місцеві жителі, які працюють у міській барній індустрії. Я не можу ні підтвердити, ні спростувати ці чутки, але мені подобається сама ідея таємних барів", – констатувала Брієнні Вілсон.
З'явилася інтерактивна мапа, яка показує, громадянам яких країн Україна видавала довгострокові візи типу D. Такий дозвіл дає змогу іноземцям перебувати в Україні більше 90 днів.
Коментарі