Ексклюзиви
Неділя, 01 квітня 2012 15:00
Іван Столярчук
Іван Столярчук
Іван Столярчук

Адреналін

- По 60 гривень заплатили й так лоханулися, - ділиться враженнями від вихідних сусід Сергій.

Чекаємо з ним ліфта. Спокусившись трейлером, де м'язистий герой дає прочухана зубатим марсіанам, він повів свою дівчину на ЗD-блокбастер "Джон Картер: між двох світів".

- Хотілось адреналіну. А там безкінечні батальні сцени, - пояснює.

- А я навпаки. З реклами подумала, що "Мами" - просто смішний фільм. А він виявився такий глибокий, - розповідає інша сусідка, 45-річна Світлана з 16-го поверху.

До мого кінонастрою найближча була французька стрічка "Ніжність"

Її до кінотеатру запросив "брат". З новим залицяльником жінка познайомилася в протестантській общині. Після недільного зібрання їх занесло на "Мами". Вісім історій, де безтолкові сини у виконанні Сергія Безрукова, Дмитра Дюжева й Гоші Куценка поспішають привітати своїх матусь із 8 Березня. У Світлани свято також удалося. Удома знайшла шоколадку й листівку від сина, 21-річного хулігана, якого виховує сама.

А до мого кінонастрою найближча виявилася французька стрічка "Ніжність" з Одрі Тоту. Це неспішна розповідь про людські долі. Нешаблонна і якась некіношна історія здалася дуже подібною до життя, в якому трапляється й ніжність.

- Саме щоб нагадувати собі такі прості істини, ходжу в кіно. А для адреналіну футбол дивлюся, - кажу Сергієві. - Бо спецефекти в бойовиках діють так само, як вирішальний гол Марко Девіча, завдяки якому харківський "Металіст" уперше вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи.

Друг аж підскочив:

- Так на "Металіста" я 50 гривень на перемогу поставив, і 100 повернув.

Зараз ви читаєте новину «Адреналін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода