неділя, 17 жовтня 2010 18:26

"Ліверпуль" програв "Евертону" у мерсисайдському дербі

"Евертон" переміг "Ліверпуль" у мерсисайдському дербі чемпіонату Англії з футболу.

Матч 8-го туру прем'єр-ліги завершився з рахунком 2:0. На 34-й хвилині забив Тім Кейхілл, незабаром після перерви вдалий удар з-за меж штрафного майданчика завдав Мікель Артета.

Російський півзахисник "Евертона" Дініяр Білялетдінов вийшов на поле з початком другого тайму. У доданий час з його передачі форвард Джеймс Бекфорд міг зробити рахунок розгромним, але послав м'яч вище воріт.

"Ліверпуль", знову видав бліду гру, з 6 очками займає передостаннє місце в турнірній таблиці. "Евертон" набрав 9 очок і піднявся на 11-й рядок.

Лондонський "Челсі" не зміг перемогти "Астон Віллу" у гостьовому матчі чемпіонату Англії.

Матч, що пройшов у Бірмінгемі на стадіоні "Вілла Парк", закінчився безгольовою нічиєю 0:0. Обидві команди мали шанси відкрити рахунок, але кілька ударів припали в каркаси воріт.

"Челсі" з 19-ма очками продовжує лідирувати в англійській прем'єр-лізі. Наступну зустріч лондонці проведуть з "Вулверхемптоном" на домашньому стадіоні "Стемфорд Брідж".

Евертон - Ліверпуль - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Кейхілл (34), 2:0 - Артета (50).

Астон Вілла - Челсі - 0:0 (0:0, 0:0)