Якщо вдома є речі, які може назвати мотлохом, значить їм місце уже на звалищі.
Не потрібно брати приклад з родичів старшого покоління, які звикли не викидати старі речі. Стягують на горище чи в кладовки, бо ж колись ще знадобиться.
Gazeta.ua пропонує варіанти, що зробити зі старими речами, якщо ще не піднімається рука викинути їх на звалище.
Здайте в комісійні магазини
Незношений чистий одяг та предмети побуту можна продати через комісійні магазини за символічну ціну. Є барахолки на ринках. Але якщо ви зайнята людина, то навряд чи стоятимете на ринку днями, щоб продати свої старі речі.
Продавайте через сайти оголошень
Виставляйте товари з фото і гарним описом. Не ставте високу ціну. Тим більше, у нинішній воєнний час. Добре, якщо потенційні покупці приїдуть за речами.
Роздайте безкоштовно
Є багато благодійних організаці ,які сортують речі і роздають нужденним. Особливо зараз, під час війни їх найбільше потребують люди, які втратили все своє майно. І дуже часто їм потрібні не лише одяг та взуття, а й речі домашнього вжитку.
Пвідомлення про речі можна опублікувати у соцмережах чи у спеціальних групах, де безліч людей так само виставляють свої речі. Продають або дарують.
Як зрозуміти, що настав час прибрати дім від мотлоху
Зробіть ревізію у косметиці, аптечці, побутовій хімії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутись запаху одягу з секонд-хенду: дієвий лайфхак з оцетом
У шафі речі розділіть на категорії: які носите часто, яким потрібен ремонт і які довго не носились. У підсумку позбудьтесь тих речей, які давно не одягали. Це ж стосується одягу та сумок.
У шухлядах теж переберіть всілякі дрібнички. Третина точно виявиться непотрібною.
Облаштування інтер'єру - клопітна та непроста справа.
Існують помилки, яких не варто припускатися, щоб житло не виглядало маленьким і тісним. Але крім естетичних аспектів обстановки у квартирі слід враховувати психологічний ефект тих чи інших предметів. Не варто тримати у спальні старі записки, фотографії та інші дрібнички, пов'язані з минулим коханням.
Коментарі