Перебудувати старий сільський будинок своїми руками виявляється можна - було б тільки бажання. Щоб зробити це без клопотів, варто скористатится досвідом досвідчених будівельників. А ідеї фасаду почерпнути з цієї галереї.
Починайте перебудову з фундаменту, оскільки могло відбутися ослаблення кладки або зменшення несучої здатності ґрунту. Закладені в проєкт реконструкції будинку зміни можуть збільшити навантаження на фундамент, передбачте розширення його підошви.
Для збільшення щільності ґрунту і його несучої здатності виконайте цементування, утрамбовування щебеню або набивні палі.
Якщо перебудова будинку передбачає зведення прибудови, передбачте правильне поєднання існуючих і прибудованих фундаментів. Чи не прив'язуйте жорстко нову конструкцію до старої, це може привести до перекосів і тріщин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як швидко освіжити будинок: дієві способи
Для зміцнення стін використовуйте в каркасі будівлі металеві конструкції. Можлива прибудова нової кладки уздовж всієї поверхні стін, при цьому старі стіни кріпите до нової кладки анкерними болтами.
Останній етап перебудови - влаштування покрівлі. Якщо знос покрівлі значний, зробіть демонтаж всього покриття і повну реконструкцію даху. Якщо ви маєте намір надбудувати мансарду, поміняйте і кроквяну систему. Якщо ж дефекти даху несуттєві, обмежтеся заміною пошкоджених її ділянок і фарбуванням.
А в уже готовому будинку можна облаштувати індустріальний стиль лофт. Він підкорив не одне покоління молоді та продовжує залишатися одним з популярних напрямків в дизайні інтер'єру.
Лофт - сучасний стиль, девіз якого звучить як "мінімум перегородок, максимум свіжого повітря".
Основною концепцією стилю є компонування різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання старого - цегляних стін, сходів, труб і чогось сучасного - новомодної техніки, металу і дзеркал в одному інтер'єрі. Не варто забувати й про залізо, мідь і дерево. Ці матеріали - візитна картка даного стилю.
Коментарі