Індустріальний стиль передбачає своєрідну імітацію заводського або складського приміщення. Виник він у 1960-х роках у Нью-Йорку, коли через нестачу жител люди змушені були перетворювати на житловий простір закинуті фабрики й заводи. Сьогодні набув особливої популярності.
Характерними для індустріального стилю є підкреслена грубість і демонстративна незавершеність. Головні його атрибути — відкрите планування, високі стелі, голі цегляні або бетонні стіни, неприкриті комунікації, великі вікна на всю стіну, бетонна або дерев'яна підлога, стельове перекриття напоказ, багато металу й мінімум текстилю. Меблі в індустріальному стилі повинні бути функціональні й прості, мати лаконічний і стриманий дизайн. Ставити їх слід по мінімуму — нічого зайвого в приміщенні бути не має, пише видання Living Spaces.
В індустріальному стилі заохочується використання пластику, зістареної деревини й металу з імітацією іржі. Роль декору мають відігравати відкриті комунікації: труби, вентиляція тощо. Допускається використання сучасних картин в стилі мінімалізму, кованих предметів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осередок сімейного тепла та затишку: показали пригожі кухні в рустикальному стилі
Простоті індустріального стилю відповідають нейтральні відтінки. Схвалюється використання деяких теплих тонів, зокрема коричневого в усіх його варіантах. Він ідеально доповнює нейтральну палітру, додаючи помешканню тепла й затишку.
Для оформлення в індустріальному стилі ідеально підходять лофти, квартири-студії й горищні приміщення.
Раніше показали неординарні ванні кімнати, оздоблені голим бетоном. Такий декор є одним з атрибутів індустріального стилю. Підходить як для створення окремих акцентів, так і для загального фону.
Коментарі