
Будинок очищає від вірусів озонатор. Це пристрій, що виробляє газ озон для знищення бактерій та алергенів. Після дезінфекції у приміщенні стає свіжо, по закутках перестає множитися грибок. Одяг і меблі не тхнуть цвіллю, зникає запах прілості.
Детальніше про вибір озонатора розповідає Михайло Сікорський, консультант столичного магазину побутової техніки.
"Дезінфікувати просто — включив і чекай. Але в цей момент треба всім вийти з будинка, винести котів і собак. Бо озон убиває все живе. У пристрої є генератор, що виробляє озон. І регулятор — для встановлення бажаної потужності та концентрації. В інструкції написано, скільки часу треба озонувати", - уточнює фахівець.
Залежно від потужності, озонатори бувають побутові та промислові. Перші розраховані на об'єми 30–50–100 куб. м. Їх продають у магазинах медичного обладнання чи будівельних гіпермаркетах. Коштують від 1 тис. грн.
Промислові розраховані на 200 куб. м і більше. Є ще портативні-автомобільні. Працюють від розетки прикурювача або батарейок. Знищують віруси та мікроби, які живуть у вентиляційних каналах машини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як економити на гарячій воді в приватному будинку
У процесі озонування загиблі мікроби та віруси падають на підлогу, тому її краще помити.
Неправильно підібрані штори можуть зіпсувати навіть найдорожчий інтер'єр. Тоді вітальня втратить весь шик. При виборі штор варто враховувати не тільки загальний стиль, а й актуальні тенденції наступного сезону.
В 2021 році рекомендуємо звернути увагу на стримані, лаконічні варіанти в нейтральних відтінках.
Коментарі