У 2021 році затребувані еко-інтер'єри. Для них характерне використання матеріалів природного походження, наявність максимальної кількості джерел природного освітлення, багато зелені, меблі з дерева і переважання природних відтінків.
На другий план поступово відходять варіації оформлення, витримані в якомусь конкретному стилі. У дизайні має переважати персоналізація - перетворення житла відповідно до способом життя його господаря.
Правила інтер'єру на наступний сезон:
1. Популярне раніше оформлення житла "open space" в наступному сезоні здає свої позиції. Дизайнери не рекомендують під час ремонту об'єднувати між собою кухню і вітальню. Однак власникам невеликих будинків і малогабаритних квартир ніяк не обійтися без подібних поєднань в інтер'єрі. Тому треба ставити горизонтальні і вертикальні перегороди з дерева, бамбука або матового скла.
2. Попит на використання в декоруванні приміщень натуральної деревини з кожним сезоном тільки росте, і це не тільки предмети меблів з сосни, горіха або масиву дуба. Дерево сьогодні активно використовується для виготовлення різних стельових конструкцій, обшивки стін, є популярним покриттям підлоги, а також дуже вдало виступає в ролі настінного панно.
3. Дуже затребувані в цьому сезоні оригінальні варіації підвіконь, камінів, стільниць з натурального каменю.
4. Особливим шиком цього сезону є різноманітні натуральні тканини. Їх використовують для пошиття шикарних штор з ламбрекенами, покривал або накидок на стільці.
5. Що стосується меблів, то трендом 2021 року є меблеві гарнітури з берези, модрини, бука або ясена з яскраво вираженим деревним візерунком, якісною фурнітурою і обробкою з оксамиту, велюру та інших видів "дорогих" тканин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічого зайвого: показали модні інтер'єри вітальні
Увага дизайнерів в 2021 спрямована на відчуття легкості. Актуальні поєднання білого, сірого і графітового з будь-якими варіаціями яскравих акцентів, ніжний рожевий колір ранкового неба і тепла гамма пастельних відтінків, від пісочного до кремового.
Не менш актуальні всі відтінки натуральної зелені, наприклад, м'ятний, ніжно-салатовий і навіть темний пляшковий. Також при виборі колірного рішення слід звернути увагу на приглушений сіро-блакитний або глибокий синій відтінок, життєрадісний аквамарин, ніжний теракотовий і відтінок чорної смородини.
Люстра в дитячій кімнаті має не вибирати із загального інтер'єру. Вона повинна не тільки добре освітлювати приміщення, але й радувати око.
Вибір цього предмету у дитячу відрізняється від підбору для звичайної кімнати. Слід насамперед звертати увагу на безпеку, якість та екологічність матеріалів.
Коментарі