Вогонь у каміні заворожує, а потріскуючі поліна, особливо в холодну пору року, створюють затишок та комфорт. Найкращий спосіб оцінити теплоту живого полум'я – облаштувати камін, або піч в домі. Таке дизайнерське рішення підходить, як для заміського будинку, так і для міських квартир.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали незвичайні шпалери, які наймодніші в сезоні
Дизайн може бути найрізноманітнішим. Відштовхуватися слід від мети, для якої ви бажаєте його спорудити: для обігріву або як окремий елемент інтер'єрного декору. При оформленні каміна слід першочергово визначити його точне місце розташування, а також матеріали, які будуть застосовуватися. Вони повинні гармонічно вписуватися у загальний інтер'єр оселі.
Каміни поділяються на два типи: відкриті та закриті. Відкритий містить змуровану з цегли топку, що не закривається. Його встановлюють, з метою насолодитися панорамою відкритого вогню. Виконує декоративну функцію, адже має дуже низьку тепловіддачу, дає лише 20% тепла, 80% — виходить через димохід. Закриті каміни здатні обігрівати велику площу, вони віддають 70–80% тепла в приміщення.
Якщо головною метою установки каміна є опалення, найкращим буде його розміщення у внутрішнього кута кімнати. Тобто, за стінкою мають бути інші приміщення, а не вулиця. Якщо кутове розміщення не відповідає дизайну та зонуванню кімнати, встановіть його біля внутрішньої стіни.
Спальня у стилі арт-деко виглядає розкішною та атмосферною. У ній обов'язковими елементами є яскраві люстри, мерехтливі блискітки та дзеркало в позолоченій рамі.
Коментарі