Для кухні найкраще підходять рідкі шпалери або бамбукові. Ця кімната вимагає спеціального підходу із врахуванням надійності і практичності. Там стіни найчастіше піддаються потрапляння вологи і забруднень, що виникають під час приготування страв.
Шпалери мають бути стійкими до впливу ультрафіолету і з еластичною структурою.
Наприклад, бамбукові шпалери є двох підвидів - повністю бамбукові і на флізеліновій основі. У першому випадку це міцні та довговічні багатошарові полотна, які можна сміливо використовувати під фарбування. У другому варіанті шпалери можуть мати текстильний, паперовий або вініловий верхній шар. Подібні вироби зовні мають деяку схожість з вініловими шпалерами. Однак при їх виготовленні акрил наноситься на паперову підкладку точковим способом, а не шарами. В результаті подібних маніпуляцій на полотнах утворюються мікроскопічні пори, що дозволяють повітрю вільно циркулювати.
Такі вироби мають високу вологостійкість, мають невелику вагу, але, в порівнянні з вініловими і флізеліновимі шпалерами, відрізняються меншим терміном експлуатації.
Для кухні слід вибирати рідкі шпалери, які після повного висихання здатні відштовхувати вологу. В іншому випадку їх слід наносити на стіни, протилежні від робочої зони і поверхонь кухонного гарнітура.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дизайнери показали головні тренди шпалер для вітальні
При розташуванні віконних прорізів на північній стороні атмосфера в приміщенні може бути збалансована за допомогою теплих тонів.
Також слід враховувати розміри кухні і загальну стилістику інтер'єру. Нейтральні білий, сірий і чорний кольори прийнято використовувати в поєднанні з іншими відтінками. Пастельна палітра наповнить приміщення свіжістю і легкістю.
Бежеві, деревні і молочні відтінки підходять для фону.
Затишку орендованій квартирі можна додати і без ремонту. На той потрібно заручитися згодою власників. Хтось не дозволить навіть диван переставити, а хтось буде радий оновленню шпалер.
Коментарі