У невеликих кімнатах плитка білого кольору заощадить дорогоцінні сантиметри. Для візуального розширення простору підійде керамограніт як із матовою, так і з глянцевою поверхнею.
Біла плитка – універсальний фон, який дозволяє змінювати дизайн кімнати лише за допомогою зміни декору. Вона доречна в будь-якому інтер'єрному стилі. Світле оформлення під цеглинку любить і прованс, й англійська класика, і шеббі шик. Такий колір завжди можна зустріти в скандинавському, середземноморському стилі, а також у мінімалістичний і етно інтер'єрах.
Темна плитка, хоч і має ефектний вигляд, складна у обслуговуванні. Плівка від миючих засобів та водні розводи мають біле забарвлення, тому на світлій плитці не такі помітні.
Вона збільшує кількість освітлення у кімнаті, адже кожен промінь буде відзеркалюватись.
Чорно-білий контраст завжди виглядає ефектно. Слід лише пам'ятати про баланс кольорів, де основному кольору краще залишати 80 відсотків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренд 2021 року: 5 умов стильної ванної кімнати
Не вся біла плитка універсальна – є варіанти із декором з квітів, візерунків та різноманітних вставок. Це плитка, яка швидко втратить свою актуальність, тому її краще уникати.
Мінімалістична біла плитка ніколи не втрачає актуальності, тому інтер'єр не стане старомодним. Ви завжди можете залишити плитку, як основу, та змінювати лише частину оздоблення. Кожного разу інтер'єр виглядатиме по-іншому.
Фартух на кухню виконує не тільки естетичну функцію, а й практичну. Це покриття стіни біля мийки та плити, яке знаходиться між стільницею і верхніми шафками. Саме в цій зоні зазвичай скупчується найбільше забруднень від приготування їжі.
Якраз фартух захищає поверхню стіни біля плити від скупчення жиру, вологи і бризок. Навіть хороша витяжка не рятує цю зону від частих забруднень.
Коментарі