Про ремонт треба не думати, а до нього приступати. Проте карантинний рік змінив ставлення до звичних речей. Тому у зміні приміщення треба підходити не стандартно.
Варто навчитися отримувати задоволення від процесу ремонту, а не тільки від результату.
Українська дизайнерка Ірина Лисюк зробила перелік порад для тих, хто не знає, з чого почати трансформацію своєї оселі.
1. Знижуйте важливість
Ви не робите ремонт назавжди, тому ставтеся до нього просто. Створюйте дім з легкістю. Ллюди стали мобільними. Немає гарантій, що будуть жити у цій квартирі чи будинку довго.
2. Спрощуйте
Не потрібно вкладати у ремонт величезні кошті та зусилля. Потрібно тверезо підходити до власного бюджету та питання доцільності. Не перестарайтеся, адже можна витратити чимало коштів, а квартира так і не стане стильною. Сьогодні основним правилом є – чим простіше, тим краще.
Відмовтесь від усього зайвого ще на етапі проєктування. У процесі ремонту все одно доведеться це зробити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали модні кольори в дизайні спальні у 2021 році
3. Знайдіть хороших людей
Послуги компетентних спеціалістів коштують дорожче, однак економити на них не потрібно. Зрештою, ви отримаєте якісний ремонт, який не доведеться переробляти. Про них треба подумати завчасно. Такі фахівці часто мають багато замовлень, тому до них потрібно займати чергу.
Невелике приміщення не є перепоною до встановлення сходів. Аби зберегти якомога більше корисного простору у помешканні, варто обрати компактні сходи на другий поверх.
Сходи одномаршевої конструкції – найпростіший варіант. До того ж економічно вигідний. Виготовляють їх або суто з деревини, або з металу та дерева. Невеликі сходи в один марш на другий поверх вважаються дуже зручними.
Коментарі