Ексклюзиви

Дірки на горищі латають фольгою

— Лазив до димаря й помітив дірку на шифері. Думав купляти нові листи. Скликати хлопців у поміч, щоб перестеляти кришу. А потім сват підказав, як залатати тріщини, — каже Максим Кравченко, 61 рік, із села Павлівське Запорізького району Запорізької області.

Для роботи розігрів смолу й вирізав клапті тканини зі старих цупких джинсів.

— Є епоксидна смола в шприцах, її не треба розтоп­лювати. Видавив на тріщину й усе. Прозора, знаків не буде. Але її ще треба купити.

Тріщини на шифері знежирив бензином і промастив розігрітою смолою. Поверх поклав смужку матерії, на 10 см ширшу і на 5 см довшу за дірку. Зверху вкрив смолою.

— Для цих робіт потрібна суха, тепла, але не спекотна погода. Розчини мають сохнути поступово. Середина жовтня — найкращий час для ремонту даху, — говорить Максим Кравченко.

Наскрізні дірки латав із горища. Вирізав з пластикової пляшки латку більшу за отвір приблизно на 5 см. Кріпив силіконовим герметиком. Коли підсохло, знадвору це місце накрив тканиною й ще раз проклеїв герметиком.

— Дірки в шифері також можна закрити алюмінієвою фольгою. Латки саджають на універсальний клей також з боку горища, — каже Кравченко.

Зараз ви читаєте новину «Дірки на горищі латають фольгою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі