Ексклюзиви
Вівторок, 14 вересня 2021 14:09

У шлунку алігатора виявили наконечник, якому 6 тис. років

У США, в штаті Міссісіпі, зі шлунку алігатора витягли артефакти, яким близько 6 тис. років.

Власник компанії з обробки оленячих рогів Mississippi Clarion Ledger Шейн Сміт раніше чув, що в Південній Кароліні знаходили незвичайні предмети в шлунку алігатора, тому теж вирішив перевірити тварину. З її живота дістав два предмети, один із яких був схожим на наконечник стріли, а призначення іншого підприємець не зрозумів, повідомляє Fox News.

Автор: Facebook / Red Antler Processing
  У шлунку алігатора знайшли давні артефакти
У шлунку алігатора знайшли давні артефакти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знахідку у свинячому шлунку чоловік продасть за $600 тис.

Урешті всі знахідки він показав геологу та досліднику Джеймсу Старнсу. Той сказав, що наконечник - це насправді частина списометалки, виготовленої корінними американцями 5 чи 6 тис. років тому. Другий предмет назвав стародавнім важелем з гематиту. Його використовували для зважування риболовних сітей.

Імовірно, артефакти потрапили до шлунку алігатора разом із камінням. Тварини зазвичай ковтають його, щоб покращити травлення.

Автор: Facebook / Red Antler Processing
  У шлунку алігатора знайшли давні артефакти
У шлунку алігатора знайшли давні артефакти

Нещодавно археологи виявили кам'яний наконечник списа віком 65 тис. років у печері Голе-Фельс, Німеччина. Знахідку назвали рідкісним свідченням еволюції полювання в неандертальців.

Подібні артефакти знаходили в регіоні 1936 року, але їх датували віком від 45 до 55 тис. років.

Зараз ви читаєте новину «У шлунку алігатора виявили наконечник, якому 6 тис. років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі