Пʼятниця, 02 серпня 2019 13:59

Розкопали могилу закоханих, якій 4 тис. років

Автор: Надано Карагандиським регіональним управлінням livescience.com
  У Казахстані виявили поховання молодого чоловіка та дівчини обернених обличчям один до одного
У Казахстані виявили поховання молодого чоловіка та дівчини обернених обличчям один до одного

У Казахстані виявили рештки молодого чоловіка та дівчини, похованих обличчям один до одного. Могильник датується бронзовим віком - 4 тис. років тому.

Казахстанські археологи знайшли їх на древньому кладовищі, на якому є останки людей і коней. Чоловіка та жінку поховали з різними обрядовими предметами, до яких належать частково золоті прикраси, ножі та кераміка, пише Live Science.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Могилянці ремонтники знайшли любовну записку, якій 200 років

Багаті похоронні речі вказують на те, що чоловік і жінка походили із заможних родин. Археологічні рештки, знайдені на інших місцях у Казахстані, говорять про те, що пара жила у часи, коли в регіоні часто траплялися військові зіткнення. Можливо, загинули на війні.

Волонтери фонду "Археологія" розкопали непограбований античний склеп неподалік селища Яковенково на Керченському півострові. За даними фахівців, у кам'яному спорудженні поховали 12 людей. Подібні могили належали представникам однієї родини або роду, яких ховали протягом багатьох років.

Зараз ви читаєте новину «Розкопали могилу закоханих, якій 4 тис. років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода