Ексклюзиви
Понеділок, 04 січня 2021 15:06

Протигази та банки з тушонкою - у полі знайшли останки солдатів Червоної армії
5

Пошуковці розкопали залишки бійців Червоної армії
Фото: facebook.com/PoshukZhytomyr/
Пошуковці розкопали залишки бійців Червоної армії
Пошуковці розкопали залишки бійців Червоної армії
Пошуковці розкопали залишки бійців Червоної армії
Пошуковці розкопали залишки бійців Червоної армії

Пошуковці відкопали останки 3 солдатів Червоної армії, які загинули в липні 1941 року в Бердичівському районі Житомирської області.

"На локації номер 1 було 2 солдати, які лежали валетом на глибині 80 сантиметрів. При них знайшли 2 протигази, каску СШ-36, 2 фляги, саперну лопату, підсумки та інше військове спорядження. Цікавою знахідкою були 2 скляні банки об'ємом 0,5 літра, у яких, найімовірніше, була тушонка.

В одній з банок кришка не прогнила, завдяки чому вміст зберігся досить непогано. На нашу думку, у такому вигляді бійцям видали продуктовий запас. Також при солдатах знайшли 2 ладанки зразка 1925 року", - повідомили пошуковці у Facebook.

В іншій локації знайшли ще 1 солдата із протигазом, саперною лопатою, фляжкою, каскою, кишеньковим ножем та магазином до СВТ-40. Під самим солдатом лежав металевий прут. За допомогою таких місцеві мешканці стягували вбитих солдатів у канави та воронки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Йдемо на таран. Прощавайте!" - у полі знайшли уламки літака часів Другої світової

Раніше пошуковці виявили останки 10 бійців Червоної армії, які загинули в липні-серпні 1941 року в Житомирській області. При них знайшли 7 смертних медальйонів, які допоможуть ідентифікувати воїнів.

Роботи розпочали в Пулинському районі. За 1-й день знайшли рештки 2 солдат. Наступні 2 дні пошуковці працювали в Коростенському та частково в Лугинському районах, де знайшли решту червоноармійців.

Зараз ви читаєте новину «Протигази та банки з тушонкою - у полі знайшли останки солдатів Червоної армії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі