
Іполит Дьяков, київський міський голова у у 1906-16 роках та 1919 році, жив у багатоквартирному будинку збудованому для здачі квартир у найми. У таких будинках, які називали прибутковими, жив так званий середній клас людей. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів києвознавець, старший науковий працівник Музею історії Києва Дмитро Малаков. Він написав дві книжки "Особняки Києва" та "Прибуткові будинки Києва".
"Кияни жили в найбагатших особняках. У Києві всього два палаци — Маріїнський і Кловський. В них мешкали заможні люди. Інший прошарок населення, так званий середні клас, мешкав у прибуткових будинках, які зводились сто років тому у величезних кількостях. Мати прибутковий будинок було не соромно. Такий будинок мав міський голова Дьяков", - розповів Дмитро Малаков.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забудовники з минулого: "Замок Річарда" на Андріївському зводили без дозволу
Прибуткові будинки були багатоповерховими. Вартість та планування квартир залежали від поверху. За його словами, масове житлове будівництво у Києві стало правильним рішенням, щоб дати людям житло у місті.
"Київ йшов в загальноєвропейському русі. Ми тільки зараз кричимо Європа, Європа. Нічого подібного, у нас тоді все було. В той час вся Європа забудовувалась прибутковими будинками. Стилістично це припадало на другу половину 19 сторіччя. У нас воно розгорнулось вже у 1895 році. Але в цей час так само забудовувались і Рига, і Львів, і Одеса, і Петербург, і Москва, і Берлін, і Прага, і Варшава. Все забудовувалось у стилістичних вимірах - починаючи з історизму, ренесансу, неоренесансу, потім перейшло на модерн і початок конструктивізму", - розповів києвознавець.
Коментарі
12150-200? може 150-200 тисяч?
Настоящих фронтовиков осталось - кот наплакал. Но с каждым годом добавляются новые "участники". Только непонятно в чём они участвовали.
Як у чому? До 1954 року війська НКВС воювали з українськими повстанцями. Всі вони мають статус учасників ВВВ. Реально, більшість тих ветеранів не учасники бойових дій проти німців чи японців, а бувші совєцькі карателі. Колеги СС.
Мені цікаво, а ті, хто з японцями воював - учасники ВВВ чи ні? Адже ВВВ скінчилася 9 травня, а Друга Світова - 2 вересня. І як бути з тими, хто воював у 1939-1941 роках?
За даними державної статистики, на 1.01.2011 року в Україні проживало 150 тис. чоловіків віком 84 роки і більше, тобто тих, кому на 1945 рік було 18 років і більше. А за даними Сушкевича, в Україні 273 тис. учасників бойових дій.
Совершенно верно...каждый год количество ветеранов в стране по "официальной статистике" почти одинаковое за последние 10 лет...мошенничество с социальными выплатами и поддержка коммуняковской идеологии налицо...
Через пять лет их будет таки два миллиона. А скока ж их было тридцать лет назад? Половина населения точно, миллионов 15
ага, при тому їм по 90 років... хороша в нас тривалість життя і медицина, мабуть краща в світі
2 млн. ветеранов? Это что, у нас каждый 20й человек - ветеран ВОВ?
Каждый член и анус Партии регионов
Да и слышал что Янукович тоже
Украину и украинцев с Днём Победы ! Ветеранам , пережившим то страшное время ,долгих лет жизни !
Всех ветеранов Великой Отечественной войны с праздником Победы! Нашей Победы!
Присоединяюсь! Но поздравляю только настоящих ветеранов, а все "примазавшиеся деятели" пусть подавятся остатками своей совести...
А що воно таке
?Wold-Wide Web?
Для особо одаренных - ВВВ на украинском языке, где ты живешь означает : Велика Вітчизняна війна. Эх ты - стереомаша в натуре, учи историю и побольше читай чтобы не выглядить недорослем.
...или юмор у тебя тупой, или сам тупой,третего не дано. С великим праздником,тебя!