середа, 10 лютого 2016 18:00

"Благородні захисники свободи?"- американські солдати були гірше, ніж нацисти

"Благородні захисники свободи?"- американські солдати були гірше, ніж нацисти

Під час переможної ходи від Нормандії до Ельби солдати Сполучених Штатів вчинили масу злочинів. На більшість з них закривали очі, а деякі з них були вчинені за згодою командирів. Ніхто на такі справи не зважав. Про це йдеться в historyczne.pl.

Перед висадкою американських солдатів у Франції вони пройшли цілий ряд тренувань, де їх навчили ненавидіти німецький народ. Щоб поглибити ненависть до ворога, вони чинили жахливі злочини, як і нацисти під час війни.

Перші американські злочини були вчинені вже на ранній бойових діях в Нормандії. Парадоксально, але причиною була пропаганда Третього Рейху.

Задовго до очікуваної висадки американських солдатів агітувалося, що перші загони, які прибудуть до Франції - повітряно-десантні частини. Американських десантників зображували як злочинців, звільнених з в'язниць.

Коли в ніч з 5 на 6 червня 1944 року з літаків союзників почалася висадка, німецька оборона, не вагаючись, обстріляла беззбройних , які приземляються на землю. Багато американців потрапили в руки нацистів після висадки. Нерідкі випадки, коли вони були вбиті жорстоко.

Серед американських солдатів була група, яка хотіла звести рахунки з нацистами. Деякі з них вже боролися проти армій Третього рейху в Африці і Італії, і щось довести. Решта хотіла помститися за смерть близької людини.

На лінії фронту була невелика частина вояків, що були на континенті. Друга частина шукала інші заняття, окрім служби.

Багато солдатів, здавалося, виконуючи свій обов'язок має отримати відповідну винагороду. Були багато випадків зґвалтувань, грабежів і торгівлі розграбованими товарами. Серед мирного населення було навіть думка, що поведінка німецьких солдатів під час окупації була лояльнішю.

Особливо небезпечною стала група американських дизертирів, чий характер діяльності французька преса назвала "чиказьким". Прикладом може бути дизертир Альфред Уайтхед, який був відомий в Парижі тим, що грабував склади з провіантом.

Зараз ви читаєте новину «"Благородні захисники свободи?"- американські солдати були гірше, ніж нацисти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути