Ексклюзиви
Середа, 22 вересня 2021 14:30

Батькам не сподобалися підручники по історії із біблійними цитатами
5

У підручнику “Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс для 6-го класу” авторів Олександра Бандровського та Віталія Власова виявили посилання на Біблію
Фото: Facebook
Походження людини у підручнику пояснюють не науковими фактами, а релігійними історіями
Автори беруться заперечувати загальноприйняті факти про походження людства

У підручнику "Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс для 6 класу" авторів Олександра Бандровського та Віталія Власова виявили посилання на Біблію.

Походження людини в підручнику пояснюють не науковими фактами, а релігійними історіями, повідомила мати школяра у Facebook.

"Початок історії людства пов'язують із появою людини розумної, яка й була першою справжньою людиною. Бо, крім вправних рук і досконалості будови, мала мову й тонку душевну організацію. Недарма за Біблією людина стала людиною, коли Бог вдихнув в неї душу", - написано в підручнику.

Батьки назвали підручник неінформативним через зайві релігійні історії та нехтування доведеними фактами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка викликала поліцію, бо не розуміла значення слова "зупа" в підручнику

"Написано, що ці теорії про походження людства повна маячня, бо створив Бог людину і вдихнув у неї життя. Стільки тексту, а інформації для школярів - нуль. Де дитині на них відповідь брати, якщо підручник каже, що в неандертальців не було духовності, тому вони не первісні люди?", - ідеться в повідомленні.

В українські бібліотеки почали закуповувати книжку "Щоб у 16 не було занадто пізно" Марини Ланге із сексистським змістом.

Гендерний експерт Микола Ябченко повідомив у Facebook, що загалом планують закупити 459 примірників книжки державним коштом.

Зараз ви читаєте новину «Батькам не сподобалися підручники по історії із біблійними цитатами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі