У 14-річної Вікторії Небилиці цукровий діабет 1 типу, потрібні витратні матеріали до інсулінової помпи. Для цього треба зібрати 38 160 грн.
"Після того як у грудні 2012, завдяки читачам Уфонду, моїй дочці купили і встановили інсулінову помпу, наше життя змінилося. Ось вже більше двох років донька користується цим приладом. Рівень цукру стабілізувався і тримається в межах норми. Більш вільним став режим харчування і фізичних навантажень. Покращився загальний стан здоров'я дочки. Тому повернутися до використання шприців для введення інсуліну для нас вкрай небажано. На жаль, витратні матеріали до помпи дуже подорожчали. На місяць йде близько трьох тисяч гривень. Це майже втричі перевищує розмір пенсії, що виплачується державою. Моїй мінімальної заробітної плати ледве вистачає на життя, а чоловік зараз тимчасово не працює. Тому без допомоги нам просто не обійтися", - розповідає Наталія Небилиця, мама дівчинки.
Допомагають Вікторії волонтери із "Українського Фонду Допомоги"
"Вікторії необхідно продовжувати помпову інсулінотерапію. Це єдина можливість стабілізувати рівень цукру і зупинити розвиток ускладнень", - коментує завідуюча відділенням ендокринології клініки ОХМАТДИТ Наталія Погодаєва.
Реквізити для допомоги:
Всеукраїнська Благодійна організація "Український Фонд Допомоги"
Код ЄДРПОУ: 37241402
Поточний рахунок: 26004052718802
МФО: 300711
Банк: ПАТ "ПриватБанк" Печерська філія, м.Київ.
Призначення платежу: Пожертвування на лікування Вікторії Небилиці.




















Коментарі