У 17-річнії Юлії Пугач цукровий діабет 1 типу, важкої форми. Дівчинці потрібна інсулінова помпа та витратні матеріали до неї. Родина дівчини має зібрати 63 576 грн.
З листа мами дівчинки, Галини: "Моя дочка хворіє на цукровий діабет п'ять років. Хвороба протікає дуже важко. Юля постійно відчуває слабкість, головний біль. Рівень цукру різко змінюється протягом дня. Незважаючи на шість - вісім уколів інсуліну щодня, впоратися зі стрибками цукру ніяк не вдається. Лікарі рекомендують встановити інсулінову помпу. Але в отриманні помпи за квотою нам відмовили. Оплатити помпу сама я не можу, виховую Юлю одна".
"Перебіг діабету у Юлі нестабільний, зі схильністю до тяжких гіпоглікемічних станів. Дівчинка потребує помпової інсулінотерапії. Це єдина можливість компенсувати захворювання", - каже завідуюча відділенням ендокринології клініки "Охматдит" Наталія Погодаєва.
Допомагають родині співробітники "Українського фонду Допомоги".
Реквізити для допомоги:
Всеукраїнська Благодійна організація "Український Фонд Допомоги"
Код ЄДРПОУ: 37241402
Поточний рахунок: 26004052718802
МФО: 300711
Банк: ПАТ "ПриватБанк" Печерська філія, м.Київ.
Призначення платежу: Пожертвування на лікування Юлі Пугач.
Також, допомогти можна відправивши СМС-повідомлення зі словом DOBRO (ДОБРО) на короткий номер 5541. Вартість повідомлення 20 гривень з урахуванням податків. Послуга доступна абонентам операторів Київстар, МТС, Life:).




















Коментарі