10 квітня у всьому віті відзначають день гомеопатії. Така дата обрана не випадково, пов'язана з днем народження засновника гомеопатії Самуеля Ганемана. Він досліджував, як впливають на організм малі дози препаратів, що викликають симптоми, аналогічні симптомам захворювання.
Гомеопатія – це альтернативний напрям медицини, що з'явився в Європі наприкінці ХVIII століття. Її ключовим принципом є підхід "подібне лікується подібним". Тобто для лікування хвороби використовують надзвичайно малі дози речовини, яка провокує симптоми, ідентичні до симптомів цієї ж хвороби.
Сировиною для приготування гомеопатичних ліків служать речовини рослинного, тваринного походження і мінерали.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неконтрольоване вживання антибіотиків може стати катастрофою
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я сьогодні прихильниками народної та альтернативної медицини визнають себе понад 100 млн європейців, з них 20 млн регулярно користуються послугами центрів народної чи альтернативної медицини та стільки ж обирають лікування, що включає елементи народної чи альтернативної медицини.
Більшість гомеопатичних ліків можна придбати в аптеках та медичних закладах без попередньої консультації або рецепта лікаря.
Разом з тим, численні наукові дослідження не можуть довести ефективність гомеопатії хоча б для одного захворювання, тому гемеопатію ще називають лженаукою.
Березовий сік омолоджує та зміцнює організм перед інфекціями. На смак він як вода, хоча й містить мікро- та мікроелементи. Вони відновлять сили організму після зимового авітамінозу.
Коментарі