Ексклюзиви
Пʼятниця, 04 травня 2018 23:28

Показали шокуючу різницю між легенями курця та здорової людини

Багато хто чув про шкоду паління для організму. Для кращої наочності медсестра Аманда Еллер з Північної Кароліни показала різницю між легенями курця і здорової людини.

Автор: .boredpanda.com
 

Пост вже набрав у Facebook півмільйона репоста і більше дев'яти тисяч лайків.

Здорові легені рожево-червоні, а інші, як після пожежі.Їх власник 20 років викурював по пачці сигарет на день.

"Як тільки ви покладете сигарету в рот, вона починає вбивати ваше тіло. У цих легень хронічна обструктивна хвороба, то еластичності органів майже немає. Вони розтягуються, а потім дуже швидко скорочуються", - говорить медик.

Еластичність і поверхневий натяг - здатність легень відновлювати колишній обсяг і форму після вдиху і видиху. Знижена ж еластичність означає, що легені негнучкі і їм потрібно працювати більше, щоб прийняти потрібну кількість повітря, а людина задихається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тютюнові війни" під покровом Мінфіну: кому чиновники допомагають зачистити ринок сигарет

Організація Об'єднаних Націй склала список найпоширеніших причин смерті жінок віком 30-49 років. У світі головною причиною смерті жінок у цьому віці є ВІЛ-інфекція.

На другому місці - ішемічна хвороба серця, на третьому - проблеми з вагітністю та пологами, на четвертому - інсульт, на п'ятому - рак грудей, на шостому - туберкульоз.

Зараз ви читаєте новину «Показали шокуючу різницю між легенями курця та здорової людини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі