
Часто під час сну люди не можуть повністю розслабитися і відпочивати через оніміння рук. Людина відчуває легке поколювання. Руки стають важкими і ними важко рухати. На це мало хто звертає увагу поки це не повторюється часто.
"Найчастіше руки німіють коли незручно лежить шия. Причиною є подушка, яка лежить занадто високо або низько, каже столичний невролог Світлана Прокофєва. - Тоді перенапружуються шийні м'язи, і перетискаються судини тому мало крові доходить до тканин."
Якщо після заміни подушки, оніміння не проходить і повторюються щодня, треба піти на огляд до ортопеда. Задуматись про остеохондроз по болю нижче потилиці. Вони можуть час від часу переходити зі спини до рук.
"Часто німіють руки в офісних працівників. Постійна робота за комп'ютером дає великі навантаження на зап'ясток. В ньому через вузький канал проходить нерв. Від частих навантажень цей канал звужується та передавлює нерв. Тоді руки болять і німіють. Цей стан називають зап'ястковий синдром".
Коли кров рухається по судинах, тканина збагачується киснем. При лежанні в неправильній позі здавлюється кровоносні судин або нерви. Щоб відновити кровопостачання, необхідно струснути руками і кілька разів енергійно стиснути і розтиснути кулаки. Потім розім'яти пальці. Буде не зайвим протягом дня розминати руки і перекочувати в долоня м'ячики.
Читайте також: Скільки має тривати тренування, щоб був результат без шкоди
"Щоб зрозуміти у чому причина, треба здати аналіз крові на цукор і рівень статевих гормонів. Німіти руки можу також через зміщення диска або защемлення нерва, тому варто пройти мієлографію. Коли вводять йодовміснй препарат через прокол попереку", каже лікар.
Коментарі