Ексклюзиви
Понеділок, 20 березня 2017 20:50

Коли потрібно чистити зуби ниткою

Коли потрібно чистити зуби ниткою
Коли потрібно чистити зуби ниткою Фото: listerine.ru

Чистити зуби потрібно не тільки щіткою, а й ниткою. Вона більше піклується про здоров'я ясен. Виявляється, проблеми зубів починаються з проміжків між ними. Тому не вичищаючи їх ниткою, можна забути про бездоганну посмішку. Про це Gazeta.ua розповіла Тетяна Вікович-Вдовенко, столичний пародонтолог.

"Рот — найбрудніше місце в організмі. Сюди потрапляють багато бактерій, і кожна намагається там прижитися, приклеїтись до чогось нерухомого. Позбутися їх можна тільки зубною ниткою", - каже лікар.

Нитки є плетені і флосові — тонкі. Щоб правильно вибрати, треба оцінити розмір проміжку між зубами. Флосові універсальні, бо поміщаються скрізь. А плетені товстіші і можуть травмувати ясна.

Є дві техніки чищення зубів ниткою — для правші та шульги.

1. Правші треба відірвати 40–50 см нитки.

2. Намотати на середній палець правої руки майже на всю довжину. На середній палець лівої руки — 1–2 оберти, щоб зафіксувати нитку. Вказівними пальцями керують нею. Один зверху, аби тиснув на нитку, і другий — знизу. Так не травмуватимуться ясна.

3. Нитку вводять в отвір між зубами. Притискають до стінки одного і виводять. Повторюють двічі. Потрібно зішкребти наліт.

4. Використану частину нитки перемотують на лівий палець. Чистою ниткою повторюють процедуру із наступним зубом.

Шульги роблять усе так само, але міняють руки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 продуктів, якими шкідливо робити маски для обличчя

"Чистити зуби ниткою треба раз на день. Краще ввечері. Тоді людина не поспішає і робить це якісно", - радить лікар.

Зараз ви читаєте новину «Коли потрібно чистити зуби ниткою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі