четвер, 31 січня 2019 01:35

Як перевірити якість одягу: 12 способів
12

Часто буває, ви знайшли сукню потрібного кольору і форми, і ціна при цьому не невисока. Але перш ніж розплачуватись за покупку, спробуйте її вивчити, щоб оцінити її якість.

Якісний одяг довше носиться, він більш зручний та його приємно носити, пише infonic.ru.

Одяг хорошої якості

1. Щоб швидко оцінити якість одягу, подивіться на тканину при яскравому світлі.

 

Ось приклад двох різних шовкових блуз, розглянутих при яскравому світлі. Чим товще матеріал, тим вище якість.

2. Виконайте тест, зім'явши тканину.

 

Помніть тканину в кулаці, потримайте кілька секунд і відпустіть. Тканина залишилася зім'ятою чи швидко розгладилася? Якщо вона залишилася зім'ятою після того, як ви потримали її в руках, вона навряд чи витримає випробування часом.

3. Злегка потягніть тканину.

 

Трохи потягніть тканину і відпустіть її. Особливо добре це видно на спідниці або нижній частині сукні. Подивіться, чи зберегла тканину форму або матеріал видозмінився.

4. Уникайте відкритих блискавок.

 

Блискавка на одязі повинна бути пласкою і закрита планкою, за винятком випадків, коли вона є елементом дизайну. Крім того, рядок, який тримає блискавку, повинен бути того ж кольору, що і тканина.

5. Перевірте, щоб у спідниць і брюк був достатній підгин.

 

Якщо у вас високий зріст, то ймовірно ви знаєте, що додатковий припуск на тканині може істотно допомогти подовжити виріб. Зазвичай на прямих спідницях, зроблених з щільного матеріалу, повинен бути підгин 4 - 5 см, а у конічних спідниць - близько 3-4 см.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антитренди зими 2019 - чим замінити немодний одяг

6. У добре пошитих штанів повинен бути французький шов.

 

Французький шов - найпоширеніший спосіб обробки швів у дизайнерів, необроблений край тканини захований в обробленому шві.

Якість матеріалів одягу

7. Перевіряйте етикетку по догляду за виробом.

 

Натуральні тканини, такі як шовк, бавовна і шерсть краще протистоять зносу, ніж синтетичні матеріали.

8. Перевірте, щоб малюнок збігався по швах.

 

Перевірте бокові шви на блузці і навколо кишень, щоб відразу зрозуміти, чи є виріб якісним чи ні. Щоб поєднати малюнок в клітинку або горизонтальну смугу, може знадобитися додаткова тканина, що підвищує ціну виробу.

9. Перевірте шви, щоб переконатися, що нитки збігаються.

 

Якісні шви повинні бути прямими, зробленими нитками того ж кольору, з великою кількістю стібків на один сантиметр.

Оцінка якості одягу

10. Перевірте гудзики і петлі для гудзиків

 

Петлі для гудзиків мають бути щільно оброблені обметувальним швом і акуратно прорізані. Подивіться на гудзик і переконайтеся в тому, що він щільно пришитий, а нитки не стирчать.

11. Злегка потягніть шви, щоб побачити прогалини між рядків.

 

Вироби хорошої якості мають велику кількість стібків на сантиметр, в них більш щільні шви, які не розійдуться.

12. Підкладка - завжди добра ознака.

 

В добре пошитому піджаку підкладка зроблена з якісного матеріалу, і вона досить простора, що дозволить вам комфортно сидіти, рухати руками і нахилятися. Перевіряйте чи добре скроєна підкладка – чи не стирчить, не бовтається, не тягне десь саму річ (наприклад, у недорогих піджаків підкладка іноді може бути трохи коротша за річ, що змушує її пузиритися).

Недорогі бренди часто знижують вартість піджака за рахунок відмови від шва на спині - що погіршує посадку речі. Наша спина не пласка, і цільноскроєна спинка речі ніколи не буде сидіти так само добре, як спинка з двох деталей з заокругленим швом. Відповідно, вибираючи піджак або пальто звертайте увагу на наявність цього шва.

Після покупки нового одягу, рідко хто його пере. Однак дерматологи стверджують, що це шкідливо для шкіри. Вважається, що прання лише нижньої білизни і купального костюма є обов'язковим. Але верхній одяг також потребує прання.

Мікробіологи кажуть, що бактерії і мертві клітини шкіри знаходяться не тільки в ліжку, але також і в одязі. Купуючи одяг, ви не знаєте, скільки людей приміряло його до вас. Крім того, одяг виробляється в різних країнах, і невідомо як часто примірявся він вона до вас.

Головна причина, чому новий одяг потрібно мити перед тим, як носити, це барвники та хімікати, що містяться в ньому. Вони можуть подразнювати шкіру і викликати алергію. Був проведений експеримент: у куплених в трьох різних магазинах блузках, брюках і нижній білизні було виявлено різні бактерії, аж до стафілокока. Але панікувати не варто, носіння нового одягу без прання стає більш небезпечним, якщо на шкірі є рани.

Зараз ви читаєте новину «Як перевірити якість одягу: 12 способів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути