Ексклюзиви
Середа, 29 листопада 2017 15:22

Грип в Україні: в якій області найбільше захворіло людей

Грип в Україні: в якій області найбільше захворіло людей
Найбільше людей на грип захворіло в Київській області Фото: expres.ua

Епідеміологічний поріг в Україні по грипу не перевищено в жодній області.

Про це повідомили у Центрі грипу та ГРВІ.

На ГРВІ захворіли 182 243 людини, що типово для цієї пори року. За 47 тиждень 2017 року зареєстровано 45 випадків грипоподібних захворювань. Найчастіше потребували медичної допомоги в умовах стаціонару діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не захворіти під час різкого похолодання: 7 порад лікаря

На звітному тижні в лікувальні заклади госпіталізовано 18 осіб, стан здоров'я яких визначений як тяжка гостра респіраторна інфекція.

Інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 470,3 на 100 тис. населення, що більше минулого тижня на 7,2 %.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Київській, а найменший у Тернопільській областях.

Міністерство охорони здоров'я опублікувало список препаратів, що не допомагають при грипі та застуді.

"Велика кількість ліків або їхня висока вартість не гарантують одужання. Часто популярні ліки не мають доведеної ефективності від грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Крім озельтамівіру й занамівіру, що вживають за показаннями", — говорить Уляна Супрун, виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України.

Дітям не рекомендовано давати пігулки від грипу. Лікарі не мають права призначати антибіотики, противірусні препарати та сиропи від кашлю. У цьому ж переліку опинилися й рослинні препарати й вітаміни.

Зараз ви читаєте новину «Грип в Україні: в якій області найбільше захворіло людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі