Ранковий час після пробудження важливо планувати, щоб уникнути стресу протягом дня.
У цьому впевнені британські науковці. Вони вважають, що грамотний тайм-менеджмент важливий не тільки для роботи, а й для здоров'я.
Тому вони склали рекомендації про те, коли і що корисно робити, пише Daily Mail.
Як показало дослідження, рівень гормону стресу вищий у тих чоловіків і жінок, які прокидаються о 05:22 та 07:21 ранку. Також вони схильні до болів у м'язах та поганого настрою. Тих, хто прокидається в цей час, можуть турбувати головний біль і застуда.
Лікарі зазначили, що корисний для більшості підйом о 7-й ранку. Але тут важливо щодня дотримуватися правила і не спати занадто довго у вихідні дні.
Ідеальний час для ранкового прийому їжі – 8 ранку. Якщо снідати після 9 ранку, то можна легко підвищити ймовірність розвитку діабету. Ті, хто вперше за день починає їсти о 9 ранку, частіше стикаються з проблемами із серцем та судинами.
При цьому перед сніданком необхідно почистити зуби, щоб емаль зношувалась повільніше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо не встигаєте поснідати: ключове правило
Не можна пити каву натще. Оптимальний час – з 9 до 14 години. Не варто пити підбадьорливий напій після обіду, щоб уникнути проблем зі сном.
Вчені також додали, що у разі коли хочеться схуднути, тренуватися краще з 06:30 до 08:30. У цьому випадку можна покращити тиск і скоротити жир у ділянці живота. Але варто додати, що це правило стосується лише представниць прекрасної статі.
Ідеальний час для чоловічих тренувань – з 18 до 20 години.
Хронічне недосипання турбує багатьох. І не кожному під силу подолати безсоння.
Якщо хочете кожної ночі добре висипатися, а вранці відчувати себе бадьорими, слід дотримуватись кількох правил. Gazeta.ua розповість про п'ять перевірених варіантів, як налагодити сон.
Коментарі