понеділок, 31 березня 2014 07:40

Ольга Максимова танцює з піврічним сином

Автор: ФОТО: Валентина МУРАХОВСЬКА
  Дитина має міцно обіймати маму ніжками
Дитина має міцно обіймати маму ніжками

30-річна Ольга Максимова сім місяців року тому народила сина Івана. Жінці робили кесарів розтин. Після операції довго не могла прийти у форму.

— Набрала 25 кіло, — розповідає. — Весь час щось жувала. Вночі вставала, з холодильника брала сметану, закушувала оселедцем. Зверху заїдала морозивом. Вранці відкриваю очі й біжу їсти. Під кінець вагітності на другий поверх повзла рачки. З магазину не могла кіло цукру донести. Крок пройду — одяг можна викручувати. Два тижні до пологів спала сидячи.

Жінка не змогла народити, тому робили операцію. Син з'явився на світ завважки 3,5 кг.

— Через повноту шов погано заживав. Малого було важко тримати на руках. Покликала маму. Вона все робила, а мені наказувала лежати й годувати сина. Чоловік приходив з роботи, хтів відпочити. А мати вказувала, що не там сів, поставив носки, не попрасував пелюшки. Якось серед ночі стала задихатися, бо заснула на животі. Скочила з ліжка, пішла на кухню і довго плакала. Тоді зрозуміла, що треба худнути. Найперше відправила маму додому. Сіла в комп'ютер і стала шукати дієти для кормящих.

Жінка замінила смажене м'ясо на печене й варене, замість картоплі їла каші. Із солодкого — лише сухофрукти. Щодня випиває склянку йогурту із за­кваски. Після 19.00 п'є лише воду.

— Раз побачила по супутнику, як породіллі займаються з немовлятами. Діток прив'язують спеціальним шматком тканини — слінгом — і танцюють.

Ольга взяла простирадло, знайшла схему, як правильно обмотати дитину.

— Головне зафіксувати спинку, щоб не бовталася. Малеча має обхопити маму ніжками і щільно лягати на живіт. Така поза дуже зручна. Дитина фіксована, а руки вільні. Можу з малим готувати, стрибати, ходити й бігати. У місяць Іван спокійно спав у мене на грудях, у півроку став активніший. Як замотую у слінг, трохи крутить головою, махає ручками.

Жінка із сином виходила на прогулянки. Півгодини швидко ходила. Живе на шостому поверсі.

— Додому ходжу пішки. Спочатку проходила два поверхи, захекувалася й сідала відпочити. За місяць доходила до п'ятого. Як надворі дощ, вмикаю музику і танцюємо вдома. Піднімаю руки вгору, згинаю ноги в колінах і тягну до живота, марширую. Легенько підстрибую, наскільки то дозволяє квартира.

Вага почала знижуватися за 1,5 місяця тренувань. За півроку одяг зменшився на чотири розміри.

— Стала бадьоріша, витриваліша. Коли дитина на грудях, то прес зажатий, я підтягнута. За місяць скинула 3 кіла, за півтора — вже 6. Підтягнувся живіт і ноги, тепер потрохи худнуть руки, попа. Найбільше скинула за третій і четвертий місяці, по 7 і 8 кіло. Далі вага зупинилась — лише підтягую м'язи. Треба скинути ще 8 кіло. Але ми ще їмо грудь, тому від молока і м'яса відмовитися не можу.

Коли синові виповнилося 6 місяців, мати замінила простирадло на слінг. Замовила його на сайті за 800 гривень.

— Дитина стає важча, простиня може лопнути, — пояснює. — Слінг має перехресне плетіння. Не порветься. Дитину в ньому носять до 2 років.

 

60 кілограм набрала під час вагітності киянка Юлія два роки тому через гормональні збої. Це — найбільша вага, зафіксована лікарями. Після пологів жінка важила 130 кг. За два роки скинула 47 кг.

Худнути починають за місяць після пологів

— Займатися фітнесом із немовлятами можна за місяць після пологів. За цей час заживають родові шви, — говорить лікар-гінеколог Йосип Кутасевич. — Такі вправи дуже добрі для мам. Матка скорочується, припиняються кровотечі. Корисно швидко ходити. Але не перевантажуйтеся. Якщо важко, припиняйте тренування.

Застерігає матерів від дієт:

— Дитина має отримувати всі мінерали і вітаміни. Годуюча мама все одно буде худнути. До півроку давайте лише грудне молоко, потім потроху вводіть прикорм.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Максимова танцює з піврічним сином». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути