понеділок, 09 грудня 2013 00:00

"Беркут" стрілятиме в літеру "С"

Перші два тижні грудня двірники Шевченківського району столиці планують мести вулиці у фартухах із закликом перевіритися на гепатит. Перукарі роздаватимуть клієнтам буклети, а пекарі випечуть печиво у формі вірусу й роздадуть перехожим.

— Акцію підтримав спецпідрозділ "Беркут". Знак гепатиту С буде їхньою мішенню на тренуванні зі стрільби. Завершать акцію молоді художники. На Андріївському узвозі разом з перехожими намалюють портрет недуги, — розказує голова громадської організації "Зупинимо гепатит" Дмитро Коваль.

Ольга Голубовська радить здавати кров на гепатит у приватній лабораторії. Звичайний аналіз не показує його, треба робити окремий тест.

— Можна у державній районній поліклініці, але не в кожній лабораторії роблять якісний аналіз на гепатити. Можна купити в аптеці експрес-тест.

Зараз ви читаєте новину «"Беркут" стрілятиме в літеру "С"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути