Ексклюзиви
Субота, 14 листопада 2020 23:46

Спростували міфи про стосунки закоханих

Спростували міфи про стосунки закоханих
Тепер люди у стосунках намагаються бути справжніми партнерами, тому відмовляються від думки, що хтось щось зобов'язаний робити для іншого. Фото: pixabay

В сучасному світі більше висловлювань про стосунки стають не актуальними.

10 років тому люди могли дотримуватися певних правил у коханні, але тепер ці судження стали псевдоістиною, пише Cosmo.

Стосунки — важка праця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені виявили зв'язок між генами і щасливим шлюбом

Тепер люди у стосунках намагаються бути справжніми партнерами, тому відмовляються від думки, що хтось щось зобов'язаний робити для іншого. Якщо обранець не влаштовує в будь-якому сенсі цього слова, переступати через себе і працювати над стосунками самостійно непотрібно. Немає сенсу стукати в "замкнені двері". Сучасне суспільство думає про те, як зробити життя простішим і щасливішим, а не ускладнювати його ще більше.

Жінки — слабка стать

Все менше чоловіків наважується назвати жінок беззахисними чи безпорадними, які насправді мають право на вибір й активно досягають поставлених цілей. Якщо Шекспір казав: "Сила жінки — у її слабкості", то певно мав на увазі ніжність, яка вміє надихати, розуміти й співчувати.

Усі жінки мріють вийти заміж

Змінилося ставлення до штампа в паспорті. Все більше жінок ставлять на перше місце самореалізацію, а заміж планують виходити – пізніше.

Чоловіки бояться сильних жінок

Ця думка також втрачає актуальність. Справедливіше буде сказати, що сильних жінок бояться слабкі чоловіки. Натомість впливові чоловіки все частіше надають перевагу мудрим жінкам, а не "лялькам", які не можуть зв'язати двох слів до купи.

Доктор Джон Готтман відстежив певну закономірність у стосунках між партнерами. За його висновком, головним передвісником розставань є всього одна якість – презирство.

Зараз ви читаєте новину «Спростували міфи про стосунки закоханих». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 33
Голосування Яке місце посяде збірна України з футболу у відборі до Кубку світу-2022?
  • 1) перше
  • 2) друге
  • 3) третє
  • 4) четверте
  • 5) п'яте
Переглянути