В сучасному світі більше висловлювань про стосунки стають не актуальними.
10 років тому люди могли дотримуватися певних правил у коханні, але тепер ці судження стали псевдоістиною, пише Cosmo.
Стосунки — важка праця
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені виявили зв'язок між генами і щасливим шлюбом
Тепер люди у стосунках намагаються бути справжніми партнерами, тому відмовляються від думки, що хтось щось зобов'язаний робити для іншого. Якщо обранець не влаштовує в будь-якому сенсі цього слова, переступати через себе і працювати над стосунками самостійно непотрібно. Немає сенсу стукати в "замкнені двері". Сучасне суспільство думає про те, як зробити життя простішим і щасливішим, а не ускладнювати його ще більше.
Жінки — слабка стать
Все менше чоловіків наважується назвати жінок беззахисними чи безпорадними, які насправді мають право на вибір й активно досягають поставлених цілей. Якщо Шекспір казав: "Сила жінки — у її слабкості", то певно мав на увазі ніжність, яка вміє надихати, розуміти й співчувати.
Усі жінки мріють вийти заміж
Змінилося ставлення до штампа в паспорті. Все більше жінок ставлять на перше місце самореалізацію, а заміж планують виходити – пізніше.
Чоловіки бояться сильних жінок
Ця думка також втрачає актуальність. Справедливіше буде сказати, що сильних жінок бояться слабкі чоловіки. Натомість впливові чоловіки все частіше надають перевагу мудрим жінкам, а не "лялькам", які не можуть зв'язати двох слів до купи.
Доктор Джон Готтман відстежив певну закономірність у стосунках між партнерами. За його висновком, головним передвісником розставань є всього одна якість – презирство.
Коментарі