Ексклюзиви
середа, 26 жовтня 2011 17:39

Зі старшими жінками зустрічаються невпевнені в собі хлопці

Зі старшими жінками зустрічаються невпевнені в собі хлопці

Киянину 24-річному Григорію подобається зустрічатися зі старшими жінками.

"Останні 2 роки зустрічався з 31-річною дівчиною. З такими жінками легше, бо вони простіше і реальніше дивляться на життя. Вони точно знають, що їм потрібно і що подобається. Вони досвідчені по життю, з ними є про що поговорити. Старші жінки прагнуть серйозних стосунків, бо вже багато чого бачили в житті. У сексі вони теж досвідченіші за молодих дівчат. Вони по-справжньому пристрасні, знають, як отримати задоволення", - розповів Григорій кореспонденту Gazeta.ua.

Ми вирішили спитати у столичного психолога Юрія Калашнікова, чому чоловіки зустрічаються зі старшими жінками.

"Найчастіше зі старшими жінками зустрічаються чоловіки, яким не вистачає самостійності. У парі люди мають доповнювати одне одного. Тому молоді невпевнені у собі чоловіки обирають жінок старших і досвідченіших", - так прокоментував проблему Юрій Калашніков.

"Причиною такої невпевненості стають комплекси, набуті в дитинстві. Призвести до цього може неправильне виховання або авторитарні батьки", - додав психолог.

Також він розповів, що часто зі старшими жінками зустрічаються чоловіки, які просто не розбираються у віці.

"Такі чоловіки звертають увагу на душу людини, її світосприйняття. Вони не розуміють, що кохана набагато старша, бо просто не помічають цього. В таких чоловіків кохання виникає без будь-яких пояснень", - зауважив Калашніков.

Оптимальною психолог називає різницю у 10-20 років.

"Якщо різниця більша, значить чоловік просто шукає легкий спосіб, щоб вирішити свої проблеми", - зауважив він.

Зараз ви читаєте новину «Зі старшими жінками зустрічаються невпевнені в собі хлопці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути