![Чому Lego зробить дитину розумнішою](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/882/882379_w_300.jpg?v=0)
Lego - найвідоміші іграшки у світі, які мають довгу і цікаву історію. Цього дня, 61 рік тому, у Данії запатентували вигляд деталей конструктора - кубики, які складаються.
Lego - популярні в усьому світі. Їх полюбляють діти різного віку і навіть дорослі. Утім конструктор - це не лише забавка. Складання деталей сприяє всебічному розвиткові дітей.
"Lego розвиває уяву як найменших дітей, так і підлітків. З однотипних кубиків можна скласти будь-що - від звичайної стіни чи містка, до будиночка чи цілої вулиці. Кожний витвір буде неповторним і не схожим на інший. Необхідність щоразу думати над новим кроком, розвиває і творче мислення. Збираючи конструктор, дитина вчиться бути терплячою. Щоб зібрати навіть найпростішу модель, малюк мусить спокійно і уважно складати деталь до деталі. Так формується самодисципліна. Саме тому до гри варто привчати гіперактивних дітей", - розказує Gazeta.ua психолог Наталія Носаль.
Lego розвиває логічне мислення. Збирання частин в єдину конструкцію вимагає складної розумової діяльності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щосекунди продають 7 наборів Lego: історія найвідоміших у світі іграшок
"Складання конструктора розвиває у малюків дрібну моторику. Щоб з'єднати невеликі детальки, слід працювати пальчиками. Діти тренуватимуть не тільки спритність пальців, а й роботу кисті. А робота руками пов'язана з розвитком мислення і мови. Граючись з малюком у конструктор, можна вивчати різні нові слова, форми, матеріали, кольори. Батькам лише варто увімкнути уяву і звичайну гру можна перетворити у навчання", - каже фахівець.
З Lego можна придумати багато творчих вправ і використовувати як дидактичний матеріал на уроках.
З першого вересня у всі українські школи безкоштовно надійшли набори Lego. Учні 1 класу отримають 2 типи наборів. Кожному школяреві видадуть "Шість цеглинок". Конструктори Lego Play Box - на кожен клас.
Коментарі