Після арешту засновника Telegram Павла Дурова у Франції месенджер дозволив користувачам скаржитися модераторам на контент у приватних чатах.
Про це вчора повідомив сайт TechCrunch.
Раніше на сторінці FAQ месенджера зазначалося, що приватні чати захищені від запитів на модерацію.
"Усі особисті й групові чати у Telegram доступні лише їхнім учасникам. Ми не обробляємо жодних запитів, пов'язаних з ними", - йшлося у попередній версії FAQ.
5 вересня Telegram оновив сторінку FAQ: "Усі застосунки Telegram мають кнопки "Поскаржитися", які дозволяють позначати незаконний контент для наших модераторів - всього за кілька кліків".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple назвала дату великої презентації: покажуть iPhone 16 і не тільки
Месенджер також надав електронну адресу для запитів на автоматичне видалення, порадивши користувачам додавати посилання на контент, що потребує уваги модераторів.
Представник Telegram Ремі Вон повідомив TechCrunch, що користувачі завжди могли "скаржитися модераторам на повідомлення у будь-якій групі" й що цей механізм "працює як пересилання повідомлення". Зміни у FAQ лише "зрозуміліше пояснюють користувачам, як скаржитися на контент у Telegram, зокрема через DSA", сказав він.
У серпні Павла Дурова затримали в аеропорту у Франції, коли він вийшов з приватного літака.
Міністерство юстиції Франції видало ордер на арешт Дурова в рамках розслідування злочинів, включаючи шахрайство, незаконний обіг наркотиків, кібербулінг, організовану злочинність та пропаганду тероризму.
Французький телеканал TF1 повідомив, що Дуров у Франції був включений до списку розшукуваних осіб. Він отримав французьке громадянство у 2021 році.
Дурову висунули звинувачення у 12 злочинах. 28 серпня його випустили з-під варти.
Коментарі