пʼятниця, 02 жовтня 2020 13:41

NASA скасувало запуск українсько-американської ракети за кілька хвилин до старту

NASA скасувало запуск українсько-американської ракети за кілька хвилин до старту
Проблема в тому, що під час процедури підготовки до старту виявили проблеми в наземній системі забезпечення. Фото: Pixabay

За кілька хвилин перед запуском скасували політ вантажного космічного корабля Cygnus американської компанії Northrop Grumman, який розробили США спільно з Україною.

Причиною стали технічні несправності, повідомляє NASA у Twitter.

На Міжнародну космічну станцію корабель повинен доправити майже чотири тонни вантажу. Запуск відклали на добу. Політ повинен стати третім у рамках нового контракту NASA з виробником Cygnus – компанією Northrop Grumman. Всього до 2024 року в США мають відбутися щонайменше шість аналогічних запусків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учені знайшли екзопланету гігантських розмірів

Проблема в тому, що під час процедури підготовки до старту виявили проблеми в наземній системі забезпечення – перед запуском у наземного обладнання були помилкові покази. У NASA повідомили що з ракетою та кораблем все в нормі.

Фахівці займаються перевіркою наземних систем забезпечення та усуненням несправностей. Якщо проблема виявиться незначною, наступний запуск проведуть уже за добу – о 20:45 за часом Східного узбережжя США (03:45 за Києвом).

Космічний корабель Crew Dragon після першого пілотованого польоту і повернення з МКС отримав більше пошкоджень, ніж очікувалося. Наприкінці травня 2020-го відбувся перший пілотований запуск комерційного корабля SapceX Crew Dragon, на якому астронавти NASA вирушили на МКС.

Зараз ви читаєте новину «NASA скасувало запуск українсько-американської ракети за кілька хвилин до старту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути