Основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч стартує 21 травня й триватиме до 15 червня.
Як вдало скласти тести, Gazeta.ua розповів найуспішніший торішній учасник ЗНО Олександр Люклян. Він набрав 795 балів із 800 можливих. Складав тести з математики, української мови і літератури, фізики, англійської мови.
"Найголовніше в підготовці до ЗНО - систематичність. Щороку на ЗНО трапляються дуже схожі завдання. Якщо пройти декілька тестів минулих років, ви обов'язково помітите, які типи завдань подають щороку. 90% із них можна вгадати наперед. Наприклад, щороку на ЗНО з української мови виносять наголоси, лексичні помилки, типи односкладних речень, види підрядних речень, числівники, фразеологізми, спрощення приголосних, пряму мову та велику літеру", - сказав Олександр Люклян.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентів і школярів відправляють на дистанційне навчання. Які його мінуси
Він переконаний, що активно готуватися до ЗНО потрібно щодня.
"Щодня я відпочивав увечері, але робити повноцінні вихідні мені не подобалося. Тому популярна думка про важливість днів відпочинку здається дещо перебільшеною", - розповів він.
Для підготовки до ЗНО вистачить трьох місяців.
"Усе повністю залежить від рівня підготовки учнів у цей момент. Скажімо, якщо треба підготувати 1 чи 2 предмети - 3 місяців вистачить. Якщо вчити все з нуля, то навряд чи", - додав Люклян.
Цьогоріч найпопулярнішими предметами ЗНО стали українська мова та література, математика, історія України та географія. Із 318 946 осіб на тести з історії України записалися 247 109 учнів. Математику складатимуть 242 834 особи. Мову та літературу - 208 044 учасники.
Коментарі