
В Україні стають популярними сервіси велодоставки. До великих обласних центрів - Одеси, Львова, Дніпропетровська та столиці долучаються й невеликі міста. Переваги кур'єрів на велосипеді - це швидкість і ціна. Про це Gazeta.ua розповів організатор велодоставки у Кривому Розі Максим Малик.
"Спочатку хотів, щоб замовлення розвозили місцеві велосипедисти. Так справа не пішла, тож вирішив сам сісти на ровер і стати кур'єром. Проте з кожним роком з'являється все більше велосипедистів. З одного боку - бізнес, з іншого - популяризація здорового способу життя", – каже Малик.
Пакунки для велодоставки приймають вагою до 6 кг. За день велокур'єр проїжджає 80-100 км.
"Коли формували ціни, відштовхувалися від районів міста. В межах одного району доставка коштує 25 грн. В сусідній район – 35 грн, через район – 45. Найважче замовлення отримали від компанії-зернотрейдера. Просили поїхати в одне з навколишніх сіл, набрати там кілька кілограмів зерна для проби і відправити його поштою. В один бік кур'єрові довелося крутити педалі 48 кілометрів. Дорога туди й назад зайняла 4,5 години", – пригадує керівник велодоставки.
Щоб заробити 200-220 грн на день, кур'єрові на ровері треба виконати 12 замовлень. Замовляють купити щось у магазині, передати документи чи замовлення з інтернет-магазинів.
"Багато хто думає, що це дуже простий підробіток. Велокур'єрами стають студенти, але згодом покидають справу. Цим треба займатися постійно. Якщо раз відмовиш чи полінуєшся, вдруге можуть не покликати", – говорить велокур'єр зі Львова Юрій Ольшаніков.
За словами Юрія, найпростіша доставка коштує 30 грн. Найважче доставляти їжу. Треба довезти теплою і в товарному вигляді.
Читайте також: Скільки коштує оренда велосипеда в різних містах
Раніше повідомлялося, що в середньому дорога на роботу в українців займає годину.
Коментарі
1Образовательная политика в сегодняшней Украине носит ЦЕЛЕНАПРАВЛЕННО разрушительный характер. Это очевидно и за это надо судить высоких руководителей.
Канализация (т.е. чисто профильное) образование губительно. Надо ребенку давать максимум знаний во время его развития в школе. Чем шире кругозор, тем лучше он спообен воспринимать окружающий мир, тем лучше он распознает ложь и уловки системы. Если будет уменьшение кол-ва предметов, наши дети только и будут знать либо математику, либо физику, либо лирику. Знаний мало не бывает. И ребенку их надо давать по максимуму. Пусть он знает много, и если ему нравится физика или рисование - пусть он их изучает более глубоко. Но НЕЛЬЗЯ нам идти по Западному пути, ибо эта система и способ жизни ГУБИТЕЛЬНЫ - они ведут к эгоизму и к превращению народа в покорную толпу рабов, которые считаю, что они свободны.
Є такй момент в радянській та пост-радянській педагогіці. Гонитва "догонимо та перегонимо" зробила погану послугу народу. Виховані цілі покоління, які знають багато загально наукових фактів та не вміють користуватися знаннями в житті. Можемо скільки завгодно хвалити радянську школу і козлити Західну, та загальний рівень життя та розвиток науки, промисловості, економіки, суспільства говорить про протилежне. Ми такі розумні не здатні ні до чого, а вони такі тупі панують у світі і живуть як нам і не снилося.
Доводилося переглядати декілька сучасних підручників. З англійської мови, напр, під авторством А. Несвіт. Це трагедія. Зеро методикі. Учням в 4му класі пропонуються за складністю інститутські тексти (2-3 курс). Також з укр.мови для 4го кл. Скажу так, що цей підручник буде тільки сприяти тому, щоб російськомовна дитина зненавиділа укр.мову -таке враження, що відбирали найбільш занудні "мертві" тексти у пів-науковому стилі.
Гонитва, або "щурячі перегони" - це якраз яскрава характеристична риса західної освіти як в Європі, так і в Станах, де вже з дітсадка починаються рейтинги, де кожна дитина знає, на якому вона місці щодо інших учнів, де діти не дають одне одному списувати і взагалі кожен сам за себе як в джунглях. Про це мені розповідав один американець. Можливо, на поезії або літературних знаннях і не заробиш, але коли дивишся програми "Дурнєв+1" стає моторошно. Ця молодь, яка не знає таблички множення, за 10 років буде вирішувати долю країни. Скільки помилок в інтернеті! Хоча б назва даної статті: "...учат много лишнему " - це на якій мові? Безграмотним стадом легше маніпулювати, можна втиснути будь-які бредові ідеї,переписати минуле ітп.