У супермаркетах України великий відсоток неякісної та фальшивої ікри. Купувати продукт не бажано також в інтернеті: з вірогідністю 80% це буде підробка.
Щоб не зіпсувати задоволення від частування ікрою, треба дотримуватись простих правил. Перше й основне – купувати там, де можуть дотримуватись умов зберігання. Це можуть бути фірмові магазини або торговельні мережі. На прилавках варто перевірити температурний режим. Й обов'язково звернути увагу на "вік" баночки – він не має бути більш як 12 місяців, розповідає Obozrevatel.
По-друге, справжня ікра не може продаватися в баночках без маркування. Також не слід купувати продукт з Росії. Закон забороняє продавати в Україні російський продукт. Якщо він потрапив на прилавок, то, найімовірніше, це контрафакт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруїлись у кафе чи ресторані: як отримати компенсацію
Третє – не купувати дешевий продукт. Ікру, у якої закінчився термін зберігання, перефасовують. Вона реалізується за акційними цінами, як вироблена цього сезону. Така ікра буде хлюпати під час струшування, а в ікринок будуть тріснуті оболонки.
Перевірити, чи фальшива ікра, можна за допомогою простого експерименту: залити невелику кількість продукту гарячою водою. Якщо рідина стане молочного кольору, значить, ікра справжня. Якщо вода стане рожевою або не змінить колір – підробка. Крім того, справжня ікра лопається просто на зубах, а білкова – жується.
Антимонопольний комітет виявив 5 недобросовісних виробників, які виготовляли суміші з невідомими складниками та називали продукт маслом.
Коментарі