Таку думку висловив Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента", кандидат філософських наук, доцент політології Володимир Фесенко.
"В українському суспільстві є запит на розумний, прагматичний, економічний протекціонізм. Під час нинішніх виборів цей запит навіть зростає. Як приклад, закон про мито на вивіз металобрухту, який стосується 240 тисяч сімей металургів. Котрі на політичній мапі країни – мають неабияку електоральну вагу. Особливо в умовах, коли кампанія розгортається в такій шаленій конкурентній боротьбі, коли кожен голос може визначити проходження до другого туру", - вважає політолог.
"Цікаво спостерігати, як виключно галузеві економічні законопроекти сьогодні сприймаються депутатами з огляду на політичну вагу. І той факт, що він актуальний для рівня життя працівників величезної галузі, є не менш значущим, ніж 1 млрд. гривень додаткових доходів держбюджету від дії мита", - зазначає В. Фесенко.
"Через що можна допустити, що електоральна демократія, окрім своєї хаотичності та невизначеності, при правильних підходах, може проектувати потрібні для країни, її економіки та населення рішення", - наостанок додав експерт.
Коментарі