Ексклюзиви
Середа, 11 січня 2017 17:20

Українці не шукають офіційну роботу - експерт

Українці не шукають офіційну роботу - експерт
Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's

Українці не шукають офіційного працевлаштування, бо побоюються втратити пільги. Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла Інна Новицька, власниця компанії з підбору персоналу "Нова персона".

"Безробітні часто самі не хочуть іти на офіційну роботу. Особливо це стосується чоловіків, які побоювалися призову. Багато хто не хоче офіційного працевлаштування, бо втратить пільги, субсидії", - говорить вона.

За даними Мінсоцполітики, 52,6% працездатного населення офіційно працевлаштовані.

"Решта українців працює або закордоном, або нелегально в Україні. Закордоном останні роки меншають зарплати українців. Раніше поляки платили за годину 10-12 злотих, а тепер - 8-9. Зате розширюється горизонт, де наш народ затребуваний - Чехія, Ізраїль, Угорщина, Західна Європа. Все ще багато українців їдуть на заробітки в Росію, де мають родичів. Для цього не треба платити агентствам за пошук роботи - самі знаходять. Торік Кабмін урізав список професій, представники яких мали право на дострокову пенсію. Це спричинило відтік фахівців робочих спеціальностей у важкій промисловості закордон", - коментує Новицька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Від касира не залежать продажі"

На заробітки на робочі спеціальності не гребують їхати економісти, бухгалтери, інші кваліфіковані фахівці, відзначає експерт.

16 млн працездатних українців працевлаштовані офіційно. Всього в Україні 26 млн осіб працездатного віку.
Зараз ви читаєте новину «Українці не шукають офіційну роботу - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі