
Сполучені Штати Америки намагатимуться зробити все можливе, щоб підтримати Україну в організації видобутку сланцевого газу, заявив сьогодні посол США в Україні Джон Теффт.
Сланцевий газ – це цілком "позитивна річ", тільки треба все зробити правильно, щоб були належні регуляторні норми і компанії дотримувалися передових технологій, як то було у США, сказав він, виступаючи на VI безпековому форумі "Безпека в небезпечному світі".
Посол наголосив, що видобуток сланцевого газу допоможе Україні посилити енергетичну незалежність.
Крім того, він нагадав, що у США видобуток сланцевого газу також дав можливість створити нові робочі місця і знизити ціни на природний газ, а відтак і на електроенергію, і збільшити доходи місцевих і центрального бюджетів.
Видобування сланцевого газу має на меті наблизити Україну до енергетичної незалежності й позбавити її нинішньої газової залежності від Росії. Водночас видобування сланцевого газу, в першу чергу методом гідророзриву пластів, викликає побоювання щодо можливої шкоди довкіллю. Зокрема, особливо активно виступає проти цього видобування партія ВО "Свобода", а також деякі проросійські сили. Водночас у багатьох країнах світу цю технологію застосовують без ніякої небезпеки для довкілля.
Нагадаємо, 24 січня в Давосі було підписано угоду між компанією Shell і компанією "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобування сланцевого газу на Юзівській площі в Харківській і Донецькій областях. Згідно з контрактом із компанією Shell щодо видобутку в Україні сланцевого газу, підписаним у Давосі, сім'я Віктора Януковича отримає в цій справі десятивідсоткову участь.
Коментарі
9,,Каждому человеку, которому ты даришь доверие и приводишь к власти, ты даешь в руки нож. Им он может тебя защитить или уничтожить. " Зараз шоколадна свора (повернувшись у 14 століття) , діє за правилом Чінгісхана : ,,Никогда не оставляй в живых того, кто сделал тебе добро, чтобы ни у кого не быть в долгу."
правильне питання:
"Чуєш від Порошенка - то війна, то АТО. Так визначтеся хлопці, що тут триває"
Але це розцінюється, як посягання на владу. Так же и Майдан расценивался. Тем не менее....