Для 78% опитаних українців пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Лише кожен п'ятий працевлаштувався без проблем.
Водночас, щоб отримати роботу, на співбесіді варто показувати не лише кар'єрні досягнення, але і особисті якості. Те, як потенційний працівник проводить вільний час, може виділити його серед інших претендентів на посаду, пише Work.ua.
Розкажіть про хобі, які пов'язані з майбутньою роботою
Копірайтер, який розвиває свій блог чи захоплений модою продавець-консультант - привабливі кандидати для майбутніх роботодавців. Інтереси, пов'язані з професією, підтверджують те, що кар'єрний шлях обрано свідомо.
Згадайте про командні види спорту
Баскетбол, волейбол, футбол — це ігри, що вимагають співпраці з іншими гравцями. Показують, як людина може працювати в команді. Крім того, якщо ви капітан команди, то маєте необхідні для керівної посади лідерські якості.
Розкажіть про хобі, які тренують витривалість
Людина, яка по кілька місяців готується до марафону або триатлону - наполеглива, володіє достатньою дисципліною і налаштована на результат. Кандидати з подібними якостями завжди цікаві для роботодавців. Особливо, коли мова йде про вакансії в продажах або розвиток бізнесу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як успішно пройти випробувальний термін на новій роботі
Не забудьте про творчість
Малювання, фотографія, флористика, кулінарія - хобі людей з творчим складом розуму, нестандартним мисленням. Про таке хобі варто згадати, якщо влаштовуєтеся на роботу пов'язану з рекламою, дизайном, світом моди, PR.
Розкажіть про заняття йогою
Це хобі свідчить про Вашу терплячість, розміреність та здатність зберігати спокій у будь-якій стресовій ситуації.
Згадайте про любов до подорожей
Це свідчить не лише про готовність до відряджень. Мандрівник, перш за все, завжди відкритий для всього нового. Це активна і всебічно розвинена особистість.
Психологи встановили, що в середньому по світу $95 тис. на рік дозволять людині бути задоволеною життям. Це близько 2,5 млн грн на рік чи 210 тис. у місяць. Вчені вважають, що для емоційної рівноваги достатньо $60 тис. на рік. Водночас середня місячна зарплата в Україні становить 8 777 грн. Це у 15 разів менше рівня "емоційного комфорту" чи майже в 24 рази нижче "рівня щастя".
Коментарі