Ексклюзиви
Середа, 02 березня 2011 14:28

Податкова пообіцяла не перевіряти "спрощенців" до липня

Податкова пообіцяла не перевіряти "спрощенців" до липня

Проведення фактичних перевірок суб'єктів господарської діяльності - фізичних осіб і всіх сумлінних платників податків малого бізнесу і "спрощенців" заборонено до кінця першого півріччя 2011 року.

Про це заявив голова Державної податкової служби України (ДПСУ) Віталій Захарченко на брифінгу в Чернігові.

"Я заборонив проведення фактичних перевірок суб'єктів господарювання - фізичних осіб до закінчення першого півріччя 2011 року. Я заборонив перевірки всіх сумлінних платників податків представників малого бізнесу та спрощеної системи оподаткування", - сказав Захарченко.

Раніше повідомлялося, що ДПСУ планує скоротити загальну кількість перевірок суб'єктів господарювання в 2011 році на третину.

"Ухвалено чітке рішення зменшити кількість планових документальних перевірок суб'єктів господарювання на 30% в 2011 році в порівнянні з 2010 роком", - підтвердив плани ДПСУ Захарченко.

Він також зазначив, що 2009 року загальна кількість перевірок становила 41,6 тисяч, у 2010 році - 38 тисяч, у 2011р - складе приблизно 26,6 тисяч.

Як повідомлялося, відповідно до Податкового кодексу про проведення контрольної документальної позапланової виїзної перевірки не обов'язково попереджати платника податків.

Документальна позапланова виїзна перевірка здійснюється, в тому числі, на підставі подання платником податків до податкового органу уточнюючого розрахунку з відповідного податку за період, що перевірявся.

Кодексом також дозволяється проведення позачергової документальної позапланової перевірки податкових органів, зокрема, у разі якщо платник податків не надав у встановлений термін податкову декларацію або розрахунки, якщо їх подача передбачена законом.

Податковий кодекс набрав чинності з 1 січня 2011 року.

Зараз ви читаєте новину «Податкова пообіцяла не перевіряти "спрощенців" до липня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1247
Голосування Скільки часу Олексій Михайличенко протримається на посаді головного тренера київського "Динамо"?
  • 1) до зими
  • 2) до літа
  • 3) два роки
  • 4) повністю відпрацює трирічний контракт
Переглянути
Погода