вівторок, 18 лютого 2020 11:52

Нацбанк пообіцяв рекордні ставки за іпотечними кредитами

Нацбанк пообіцяв рекордні ставки за іпотечними кредитами
Гривневі вклади населення стають менш прибутковими. Також повільно дешевшають кредити. Фото: Цензор.НЕТ

Цьогоріч гривневі кредити, зокрема іпотечні, подешевшають до історичного мінімуму, кажуть в Національному банку.

Так, кредити для бізнесу в четвертому кварталі 2019-го стали доступніші на 2,4 в. п. Гроші підприємцям давали під 15,7% річних. До середини лютого 2020-го ставка впала до 15%, повідомила пресслужба регулятора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Україні не може бути дешевої іпотеки: думка експерта

Історичного мінімуму досягли відсотки за валютними кредитами для корпоративних позичальників. Щоправда, ставки за споживчими кредитами знижуються повільно. Їхня вартість скоротилася на 0,5 в. п. - до 33,6% річних. Це пов'язано з великим попитом на такі кредити.

Паралельно менш прибутковими стають депозити. У жовтні-грудні 2019-го ставки за 12-місячними гривневими депозитами впали на 0,7 в. п. - до 15,1% річних. Вартість доларових вкладів знизилася на 0,6 в. п. - до 2,6% річних.

Наприкінці січня НБУ знизив облікову ставку до 11% річних. До цього у грудні 2019-го показник змінив з 15,5% до 13,5%. До кінця року регулятор запланував досягти облікової ставки на рівні 7%.

Зараз ви читаєте новину «Нацбанк пообіцяв рекордні ставки за іпотечними кредитами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.04.2013 12:09:19Олександр93.72.142.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Приємно що кацапських тролів, ліліпутінських шавок, місцевих манкуртів, яничарів та запроданців так плющить! Побережіть свою жовч. а то не стане життя використати свої 30 срібняків! Фаріон Молодець!Слава Україні!

01.04.2013 19:29:33Radeberg188.123.230.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Зайшов тільки що в "Будинок книги" на Новому Арбаті, щоб зайти в антикварий відділ. Скільки ж тут мотлоху лежить. Трішки людей було біля підручників, де студенти щось шукали. А так - одне барахло. Читати нічого.

31.03.2013 13:42:57777193.151.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Фарион права - только где взять писателей в Украине? их нет, хотя в России лежат на прилавках книги тысяч авторов и десятки тысяч произведений.

30.03.2013 20:24:36Galyna Korinets109.251.39.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Всем известно, что свободовцы - это карманная оппозиция банковой, те, кто играет на руку власти в первую очередь, януковичу выгодно, чтобы его конкурентами были маргинальные националисты с запада, чем какой-то годный кандидат даже из Киева, потому свободу и тянут везде

30.03.2013 17:52:24бандапедик 79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

фара явно лесба

28.03.2013 09:29:46сеня178.158.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
27.03.2013 10:03:23Олег212.64.228.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Те що телевізор в домі зайвий, це вона 100% права.
Тільки інтернет!

26.03.2013 23:14:15Вибір91.199.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

... до ЄС з Умовами і ЦІнностями = СЕРЕДОВИЩЕМ для формування Наших Дітей та Онуків .... чи імперські-азійські ДИКІСТЬ та ВАРВАРСТВО ?.. які Путін і Ко пропонує за Ресурси для збільшення кількості доларових міліардерів 131 у Росії , 17 в Україні .. ось ці УБЛЮДКИ будуть намагатися визначати Наше МАЙБУТНЄ ..

26.03.2013 22:41:54Citizen46.151.81.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
26.03.2013 23:09:25Чуєш..91.199.194.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

..клопику .. НЕ надірвись ..як вже упираються путінськи пси відірвати Галичину від України .. аж піна у бідолаг з рота .. загнані шакали .. БРИСЬ !

26.03.2013 22:55:29БУЧ77.244.33.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

У тебя калькулятор как у собаки Павлова рефлекс на слово Фарион - слюна начинает течь, сопли и нападает дрыстеж жидким липким говном - ты вообще отдаешь себе отчет в том что ты пишешь, до какой мерзости надо скатиться, чтобы такое написать о людях которых ты по большому счету наверное не знаешь. Тебе НЕЛЮДИ что они сделали ? интересно было бы узнать УПЫРЬ ВОНЮЧИЙ.

26.03.2013 23:24:55Citizen46.151.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да я и не скрываю свое отвращение к этой мерзкой злобной и желчной особе и ей подобным!!! У меня ответная реакция на эту мерзость в человеческом обличье!!!

28.03.2013 09:20:40САМУСЬ213.111.88.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ЯК ПАН ЧУДОВО СЕБЕ ОХАРАКТЕРИЗУВАВ!

26.03.2013 23:35:01БУЧ77.244.33.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
26.03.2013 21:48:59RAMA93.88.115.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

IRINA FARION MOLODEZ

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути