понеділок, 27 травня 2013 16:05

На атракціонах за літо можна заробити $20 тисяч
8

Фото: Фото: Анна Усік

Для того щоб заробляти на атракціонах, достатньо отримати документи на підприємницьку діяльність і сплачувати єдиний податок. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів столичний підприємець Вадим Романович. Прізвище просить не вказувати.

"Атракціонний бізнес - сезонний, займає всього 4-5 місяців на рік. Але прибутковий у будь-які часи. Навіть у кризу в парках було повно людей, бо діти хочуть кататися і розважатися, незалежно від того, скільки грошей у кишені їхніх батьків. Дітвора на атракціони витрачає кишенькові гроші, які отримала від хресних батьків та родичів", - сказав Вадим Романович.

2006-го він поставив свій перший атракціон у столичному Гідропарку.

"Спочатку встановив батут, - згадує підприємець. - Коли він окупився, купив тир за 2 тисячі доларів. Потім гойдалку і карусель з лебедями. Торік всі атракціони на Гідропарку продав, бо оренду підняли".

Зараз чоловік має вісім атракціонів. Їх здає в оренду. Два з них стоїть на столичній Оболоні.

"Хочу ще відкласти трохи грошей і купити кілька атракціонів на курорт, - ділиться планами бізнесмен. - У кримських та одеських курортних містах знайомі заробляють втричі більше, ніж я у Києві. У столиці на 2-3 атракціонах за сезон можна заробити 20 тисяч доларів, якщо поставити у людному місці - щоб поруч був ринок, дитячий майданчик чи розважальний центр".

За його словами, ціна атракціонів - від $2 до 10 тис.

"Нові обійшлися б утричі дорожче, - каже Вадим. - Тому ми купуємо в основному беушні з Європи. Гроші можна відбити за три-чотири місяці, якщо не завищувати ціни на квитки і не робити вхід на каруселі дуже дешевим. Щоб мати додаткові прибутки, біля кожного атракціону можна встановити палатку з соками, солодощами, морозивом і солодкою ватою".

Рекомендує віддавати перевагу надувним гіркам, тирам і батутам, бо вони не вимагають енерговитрат. Радить не купувати каруселі без документів. Через це пізніше можуть з'явитися проблеми.

"Підприємець, який хоче зайнятися атракціонним бізнесом, повинен мати техпаспорт та сертифікат на кожен атракціон, - розказує бізнесмен. - Перед покупкою тиру чи каруселі слідкуйте, аби у паспорті були вказані фірма і країна, в якій виготовили атракціон, його серійний номер і рік випуску".

Перш ніж ставити атракціон у парку розваг чи на майданчику біля торгового центру Вадим Романович радить домовитися про подобову оренду.

"Бувають місяці, коли мало не щодня іде дощ. Тоді про заробітки можна забути, - говорить підприємець. - Найприбутковішими є вихідні і свята. Найменші заробітки у будні і всередині літа, коли люди масово роз'їжджаються у відпустки. Подобова оренда дозволить вам зекономити у дні, коли на доходи сподіватися марно".

Зараз ви читаєте новину «На атракціонах за літо можна заробити $20 тисяч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути