Андрій Деревягін три роки тому почав продавати суші біля метро Лівобережна. Працює у фургоні. За місяць заробляє від 20 до 30 тисяч гривень працюють вдвох із дружиною.
"Щоб почати бізнес продав квартиру на Шулявці. Придбав фургон для суші, холодильник, рисоварку та 2 апарати для виготовленні я нарізки суші. В справу вклав 60 тисяч доларів. Перші роки їздив по всьому Києву, призвичаювався де краще продавати і чим краще торгувати. Тепер найчастіше стою біля станцій метро. Тут потік найбільший"
Андрій порахував, що за добу продає понад 1500 різних суші. Купують страву переважно жінки і чоловіки- іноземці.
"Це мод на страва. Два роки тому був пік. Всі хотіли скуштувати страву. Як тільки з'являвся новий смак був пік продажів. Тепер купують менше, але покупці завжди є."
Суші продають у спеціальному закритому контейнері. До них дають соєвий соус і палички. Є порції по 200, 300 і 500 грамів. Коштують від 26 до 70 гривень.
"Ціна залежить ще й від того, що всередині в суші. Якщо то огірок- дешевше червона риба чи авокадо- дорожче"
Андрій працював помічником кухаря в японському ресторані. Знає рецепти з приготування суші.
"Торік за зароблені гроші поїхав у Японію на тиждень і зрозумів, що нічого не вмію. Раз на місяць пропоную людям нові суші. Рецепти знаходжу на японських сайтах. Почав вчити мову, записався на курси. Суші це такий продукт в який потрібно вкласти душу, тоді їх братимуть"
Найбільше беруть суші у вихідні та свята. Якщо чоловік бачить, що торгівля не йде, переїжжає в інше місце.
"Буває простою пів дня і нічого не продам, тоді їду на вокзал чи до Петрівки. Там продажі постійно хороші. Але підприємці мене ганяють, їх не влаштовує, бо перебиваю торгівлю хот- догами і піццою. Бізнес на колесах тим і вигідний, що не потрібно оформляти спеціальних договорів на торгівлю. Але раз на місяць проходжу перевірку в санстанції"
Продукти чоловік закуповує у спеціальних магазинах для суші.
"На кожній порції маю від 6 до 15 гривень чистого прибутку"
Коментарі
3