Дмитро Мохник позаторік відкрив фірму, яка встановлює металопластикові вікна і займається утепленням балконів та стін. Має власну бригаду робітників. Двоє з них – колишні альпіністи. Вони беруть участь в утеплені багатоповерхівок.
"Те, що зима прийшла не за календарем, нам тільки на руку, - говорить Дмитро Васильович. – Тепер такі фірми, як ми, що встановлюють пластикові вікна і утеплюють балкони, мають прибутки навіть взимку, бо нема морозу. Вперше ми працюємо навіть у січні, хоча раніше сезон закінчували у листопаді. При низьких температурах вікна встановлювати не можемо, бо замерзає піна".
За словами Мохника, начастіше кияни та ті, хто живе у передмісті, замовляють вікна з енергозберігаючим склом.
"Такі вікна дозволяють економити на опаленні і окупляться через 4-5 років, - говорить Мохник. - Коли утеплюєш стіни і встановлюєш нормальні металопластикові вікна, то витрати на опалення зменшуються удвічі. Дуже багато тепла виходить через старі вікна".
Утеплення зовнішніх стін та балкона обійдеться у 200-300 грн за 1 кв. м.
"Що більша площа, то дешевша робота. Деякі фірми роблять націнки залежно від того, який поверх доводиться утеплювати. У нас вартість роботи залежить від наявності на зовнішній стіні кондиціонера і супутникової антени. Тоді буде дорожче".
Багато хто утеплює пінопластом, бо це дешево.
"Ми з пінопластом не працюємо, бо він служить до 4-5 років. Значно довше триматимуться мінераловатні блоки та пінні утеплювачі. Дешевше починати такі роботи навесні, коли замовлень у нас небагато, а тому і ціни нижчі. Як правило, найвищі ціни за роботи восени, коли наближається зима. Найдорожче утеплення обходиться власникам крайніх кутових квартир. Торцева стіна там має довжину 9-12 метрів", - каже Дмитро Мохник.















Коментарі