Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов погодилися розглядати судову справу в Лондоні відносно акцій ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат", ініційовану Віктором Пінчуком.
Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на The Independent.
"На цьому тижні, обидва його супротивника погодилися розглядати судову справу в Лондоні, готуючи грунт для публічної боротьби", - йдеться в статті британського видання, присвяченій також і судовим суперечкам Боголюбова і Коломойського з компанією JKX Oil & Gas.
За даними The Independent, Боголюбов і Коломойський найняли найкращих лондонських адвокатів, щоб оскаржити звинувачення Пінчука.
Як повідомлялося, Пінчук у рамках заявленого в березня 2013 року позову просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК в довірчому управлінні на його користь і вимагає від них передати йому ці акції, а також компенсувати збитки.
Як відомо, постановою Госпсуду Києва від 22 березня 2005 року було порушено провадження у справі, позовну заяву прийнято до розгляду, розгляд справи було призначено на 19 квітня 2005 року.
Потім постановою Госпсуду Києва від 19 квітня 2005 року провадження по справі було зупинено до вирішення по суті Господарським судом Києва справи.
28 листопада 2005 року постановою Госпсуду Києва справу за позовом ІМС до Кабміну (третя особа - "Криворіжсталь") було залишено без розгляду.
Розпорядженням голови Госпсуду Києва від 22 травня 2013 року справу передано на розгляд колегії з трьох суддів, які прийняли рішення про відновлення провадження у справі.
До повторного продажу на відкритому конкурсі комбінату компанії Mittal Steel Ахметов заявляв, що він вважає незаконним скасування рішення про продаж меткомбінату "Криворіжсталь" консорціуму ІМС, розраховуючи на перегляд цього рішення в європейських судах і повернення підприємства консорціуму.
Нагадаємо, корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд гривень при стартовій ціні 10 млрд гривень, після чого меткомбінат був перейменований в "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - в "ArcelorMittal Кривий Ріг".
Коментарі
5